Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, hogy van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Van egy srác, egyel felettem jár. Kis városban járunk suliba szóval mindenki ismer mindenkit. A szüleit is ismerem kinézetről, az öccsét is ismerem. A lényeg az, hogy a hittantanárunk nyáron elvitt minket Balatonfenyvesre táborba és ott keveset beszéltünk (elôtte semennyit) (igazából csak annyit, hogy kértem tőle sebtapaszt, mikor boltba mentek hoztak üdítőt, meg, hogy az egyik srácról kérdeztük, hogy ébren van-e mert meg akatuk szivatni...) szóval akkor nem beszéltünk ÚGY. Hazaértem a táborból és a fiúkkal akikkel jóba voltam, elkértem tőlük a képeket, videókat, de mindenki azt írta,hogy TŐLE kérjem. Ráírtam elküldte, nagyon kedves volt és ellezdtünk beszélgetni ( szomorú voltam mert a kutyám sántított és megnyugtatott nagyjából és a kutyák voltak a témák) azután mindenről beszélgettünk, éjszakákon át dumáltunk...mindenről. És ha valami extrábbról volt szó akkor mindig úgy írta,hogy ,,már ha szabad kérdeznem”. Szóval már itt nagyon illedelmes volt. Tudtuk kinek ki jön be, másokról egymás véleményét, kissebb titkait, gyengéit. Mindenről beszéltünk. Épp ez az, mindenről. 3 és fél-4 hét után nem volt annyira téma. Már nem is beszéltünk (ez ‘18 júliusának az utolsó hetébn kezdödött és augusztus közepéig tartott /a beszélgetés/) Aztán jött a suli. Ez az utolsó éve itt. Szinte mint két idegen, úgy viselkedtünk egymással. De viszont ami furcsa, hogy nagyon sokat találkozik a pillantásunk. Amelyik teremnél vana szekrényük ott heti 2 órám van és valahogy mindig sikerül találkoznia a tekintetünknek (nem jön be csak érdekel a, hogyléte) és néha a folyosón is meg ilyen egyebek... a lényeg, hogy olyan mintha ő is figyelne de szerintem ez nem így van. Vagyis nem akarom beleélni magam. Szóval beszélni már vagy augusztus óta nem beszéltünk úgy mint akkor.(mikulás bulin tombolát adott el nekem farsangon meg én neki /azt ők szerveszték ezt meg mi/) szóval nem. Tudom hogy ráírjak e. Elég sok dolgot tud rólam de nem hinném, hogy valami nagyon sokat jegyzett volna meg. Félek, hogy én már nem vagyok neki olyan fontos mint egy barát, mert akkor tényleg nagyon jóba voltunk. Nem merek ráírni de viszont nagyon érdekel a mostani véleménye rólam. Legközelebbi esélyem az idei hittantávor de ez meg az utolsó éve és jövőre nem látom minden nap! :’( szóval segítsetek! Leginkább fiúk! Hogy van ez? Nyárin elvoltunk most meg le sem szarjuk egymást de énfélek lépni! Alapjáraton egy olyan srácról van szó aki ismeretlen társaságban nem nyílik meg annyira de a sajátjában nagyon felszabadult! Szóval hogy van ez? Segítsetek! Saját atapasztalatok, vélemények, szemszögek! Bármiiii!

2019. ápr. 8. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

Nem olvastam végig A-tól Z-ig,de egyet biztan állíthatok:

AKi nekem fontos,nem teszem meg azt,hogy nem beszélek vele augusztustól.

Vagy ehhez nagyon balfäxnak kell lenni,de gyanítom,te nem balfäx pasit akarsz.

2019. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!