Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első csók? Csajként kezdeménye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Csajként kezdeményeznétek? Fiúk nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ey kapcsolaton beluli elso csokra gondolok nem csak a legelsore. Lányként kezdeményeznétek teljesen vagy csak kis jeleket kuldenetek?

Fiúk észre veszitek ha egy lany jeleket ad és reagáltok rá vagy ti mit gondoltok errol?



2019. ápr. 10. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ember függő ez. Valaki a kisebb jeleket is észre veszi valaki a nem nagyon.

pl Amikor én voltam 15-16 éves füstjeleket is küldhetett volna a lány se esik le hogy mi a helyzet.

2019. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb jeleket küldhetsz, hogy nagyon szeretnéd megcsókolni. Majd rá fog jönni úgy is. Hisz ő is szeretne, csak nemtudja, hgoy megengeded-e...


De inkább fiúnak kénne kezdeményeznie, ha pedig félénk, akkor megpróbálhatod, csak ne legyél nyomulós.

2019. ápr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Öleld meg, csak óvatosan.

Onnan kezdve szerintem már jön magától is.

2019. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Az en elso csokomnal is a baratnom kezdemenyezett

O akkor mar csokolozott elotte

Igazabol nekem leesett hogy mit akar de nagyon feltem ugyhogy mindig halogattam egy kicsit de aznap azert mar meg szerettem volna csokolni

Ugyhogy adj neki jeleket szerintem es ha nem esik le neki vagy csak egyszeruen fel mint en akkor nyugodtan kezdemenyezz😁

2019. ápr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem életem első csókja úgy csattant el, hogy előtte megpusziltam a srácot a szájától nem messze, igazából ösztönösen, nem gondolkoztam rajta. Szerintem kezdeményeztem volna nála simán, de tudtam hogy jól fog esni neki ha ezt most ő lépi meg. Főleg hogy neki is első csók volt :)

De szeretem amúgy megvárni amíg a srác kezdeményez, viszont elég sok jelet küldök mindig, hogy ha vak is az ilyenhez, vegye észre :) szeretem ha bátor ennyire egy srác. De ha nem az, az se gáz.

2019. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiú kapjon le Téged.Az milyen ha te kapod le őt?
2019. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dwikee01 ***** válasza:
Amikor köszöntök 2 puszi helyett 1 et adj és mosolyogni el idk ez meg lehet megoldás :D
2019. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!