Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom népszerű, helyes pasi és minden kis hülye csaj ráakaszkodik?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt, én egy tök átlagos, visszahúzó lány vagyok, de ő hívott el, meg vallotta be, hogy nagyon tetszem neki, amit nem is értek. Na de a lényeg az, hogy ő egy ismerettségi körben nagyon népszerű, helyes, vonzó pasi és minden lány ismerőse aközelében akar lenni, akarnak egy darabot belőle és ez nekem nagyon fáj. Olyan mintha el akarnák venni tőlem.
2019. ápr. 12. 23:11
 1/7 anonim válasza:
Na de nem véletlenül választott téged. Benned megtalálta azt ami másban nincs.
2019. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak olyan, az is.
2019. ápr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne tegyél semmit , amúgy g meg nem csal ,amit nem fog ,mert ha másik lány kellene neki ,akkor nem jött volna össze veled.

És nyugi ,nem veszi el tőled senki .

2019. ápr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
A saját nem népszerű srácok egyikével kellet volna össze jönnöd. A vége az ilyen kapcsolatoknak , hogy végül mindig egy népszerűbb ki rívó lánnyal jön össze a fiú, igazából azért választott téged mert így kevésbé fél tőled és jobban ki élheti a vágyait. Nem hazudok majd meglátod egy kis idő múlva , hogy mennyire igazam volt. Te csak ego nővelő és bizalom keltő vagy a számára.
2019. ápr. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a 4-nek nincs igaza! Ha o kezdemenyezett, akkor Te kellesz neki! Esetleg ha gondolod, beszelj vele ezzel kapcsolatban, de ne ugy add be, mintha feltekeny lennel, csak mondd meg neki, h ez egy kicsit zavar teged. Valoszinuleg, ha szeret, akkor el fogja magyarazni, h o csak teged szeret, stb. es hidd el, ez teged meg fog nyugtatni!:)

Sok sikert, oszinten kivanom, h meg sokaig boldogsagban legyetek egyutt!<3

2019. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonló. :D Mármint, barátom szintén elég sok csajnak bejön, jobban is igényli nálam a társaságot, stb. Én meg inkább introvertált személyiség vagyok. Engem ez nem zavar, és őt sem. Sőt, ha valami nagyon agyament csaj próbálkozik nála (volt már rá példa), akkor elmeséli, és az a vége, hogy együtt röhögünk. xD Egy magabiztos, népszerű pasi nem lesz együtt egy olyan csajjal, fél évig főleg nem, akivel nem érzi jól magát. :) Ha barátodnak lenne, aki "jobb" nálad, nem félt volna helyetted nála kezdeményezni, de te kellesz neki, mert számára te vagy a legjobb. Attól, mert egy csaj népszerű, vagy több barátja van, mint neked, még egyáltalán nem biztos, hogy ezek mellett van egy valamire való személyisége. Lehet kifejezetten elviselhetetlen is, max. talált maga mellé hasonló kaliberű barátokat, akik nem másznak falra tőle. :D A kinézet sem minden. Főleg, hogy a legtöbbeken olyan smink van, lehet ha lemosnák, elszaladnál. :D
2019. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szeretnemtudni00 válasza:
Ez teljesen normalis ha az ember nepszeru,viszont ha veled van egyutt,az nem veletlen,ha szeret teged akkor minden kis hülye csajt ignoralni fog aki raakaszkodik.
2019. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!