Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20 alatt sok az 5 év korkülönb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 alatt sok az 5 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nos, megismertem egy lányt, aki kis híján 5 évvel (4 év 8 hónap) fiatalabb nálam, és 19 vagyok. Először tartottam ettől, de mint kiderült nagyon is érett, és egy felnőtt szintjén gondolkozik. Szóval az lenne a kérdés, hogy nagyon kirívó e ez? Nem, nem dugni akarnám ennyi idősen, tudok várni.

2019. ápr. 15. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Aha ,tudsz várni akár 2 évet is ? Amúgy igen elég sok a különbség ,olyan határ eset .

L

2019. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Az ő korában ez még rettentő sok. Abszolút nem normális, sem részéről, sem részedről. Az érettség nem kifogás. Foglalkozz a korodbeliekkel.
2019. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem vészes. Sokan brutálisan túldramatizálják ezt. Ha jól kijöttök egymással, akkor sok boldogságot kívánok!
2019. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Azt messze kétlem hogy egy felnőtt szintjén gondolkozik max csak okosabb a társainál.

Az úgy egy picit sok bár én 18 voltam amikor az exem 14 megvoltunk vígan csak hát nem tartott ott gondolkodásilag mint én.

2019. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
14 a beleegyezési korhatár,szóval nem sok.
2019. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok, akkor is, ha érettebb, mint a kortársai.

El se tudom képzelni magam egy 13 éves kissráccal.

18/L

2019. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban még sok, de ettől függetlenül barátkozni lehet, aztán alakul ahogy lennie kell
2019. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem sok! Ha szereted akkor legyél vele! Amúgy én is 20 évesen 14 éves lánnyal voltam együtt. És tartott még 2 évig a kapcsolat , szóval!
2019. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!