Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mire számítsak? A barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak? A barátnőm időt kért.

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, egy-két apróbb vitánk volt egészen eddig..


Nincsenek rendben nála mostanában a dolgok és kicsit eltávolodtunk, majd jött ez a vita és minden kiszakadt belőlem, amire eddig vártam, hogy hátha megoldódik.. Ezt a részét igazából én rontottam el, mert csak gyűltek bennem a dolgok és pont ilyen rossz alkalomkor jött ki.. Persze benne is voltak bőven sérelmek amiket nem beszéltünk meg és belőle is ez által kiszakadtak.. Aztán időt kért, hogy átgondolja a dolgokat és ezért most nem is fogunk találkozni legalább 2 hétig.. Szerinte túlságosan ragaszkodom és ezzel elnyomom őt, amivel lényegében egyet is tudok érteni sajnos..


Nem tudom mit tegyek és mire gondoljak most, teljesen kétségbe vagyok esve, mert nem szeretném őt elveszíteni..

Ha érdekel valakit bővebben és tisztábban a dolog, az írjon privátba és leírom részletesebben, hogy mi történt


Előre is köszönöm a válaszokat



2019. ápr. 17. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakításra. Az esetek 99,9%-ban a szünet, időkérés a szakítás egy ócska módja.

Nem találkoztok, nem kommunikáltok mert nem akar és a szünetesdi megfogja erősíteni abban, hogy amúgy boldogan el van nélküled.


Sajnálom, de kezd el elengedni.

2019. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem 50%. Ha csak két hetet kért, akkor még menthető a dolog; de tényleg hagyd őt gondolkozni. Szóval vagy lesz folytatás , vagy nem. Szóval énszerintem ebből még bármi lehet.
2019. ápr. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azt, hogy szakítani akar de nem képes meghozni a döntést.

Az exemmel pontosan így váltunk el, próbálkozhattam bármivel megmenteni a kapcsolatunkat, mindenre semlegesen és hidegen reagált. Jött a szünet mert "így nem mehet tovább", a többi egyértelmű. Nem is voltunk már tinik, de ez kortól független.

Valszeg 10 percen belül elalszok, szal bocsi de privátban nem nagyon tudok most beszélgetőpartnered lenni.

2019. ápr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*Bár a jövőben lehet érdemes lenne változnod annyiban, hogy ne mássz rá ennyire teljesen a másik életére; tehát ne kebelezd be a másik életét; haggy neki teret lélegezni is. Ne fojtsd meg lehetőleg a szereteteddel, de azért érezze, hogy ott vagy neki. Szóval akkor lehet még ennek hosszútávon esélye , ha tudsz egy kicsit változni, igazodni hozzá. Őmellette ezt kell kicsit megtanulnod.
2019. ápr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Szal kicsit alkalmazkodás, összecsiszolódás, összeszokás, idomulás picikét a másikhoz, a társhoz
2019. ápr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*Na jó, figyelj csak, ha sok vagy neki, lehet ,hoy nem maradtok együtt túl sokáig.

Csak akkor , ha elhiszi neked , hogy tudsz változni ilyen tekintetben, ha bízik benned, hogy meg tudsz változni ennyiben érte; szóval az 50%-omat változtatnám inkább 60%-40%-re; mert ha már időt kellett kérnie az már nem jó:S De aztán lehet, hogy mégiscsak együtt fogtok megöregedni, de ha ő ezt most nem úgy érzi, és megkérdőjeleződött benne... :S

2019. ápr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*Ajánld fel a sorsnak. Legyen, ahogy lennie kell. Nekem egyszer valami ilyet mondott valaki. Nemtom hiszel-e ezekben, mint a sors.
2019. ápr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát...3 hete én is pont 2 hetet kértem, a barátom is nagyon ragaszkodó volt, bizonyos helyzetekben elnyomott...1 hete szakítottam vele.


Szerintem készülj fel erre is. Persze lehet hogy együtt maradtok és minden szép lesz, de szerintem a szakításra nagyobb esély van.


19/L

2019. ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

2 féle ember létezik. Aki hisz benne, hogy a szünettel megoldódik a probléma, és aki tudja, hogy nem.

Ne várd meg a 2 hetet. Menj el hozzá vagy kérj egy találkozót. Ha nem megy bele, akkor vége. Ha belemegy, akkor mond el neki, hogy a szünet nem megoldás. Egy kapcsolat alapja a kommunikáció. Ha valami nem tetszik, közönli kell, nem behisztizni és meghátrálni. Ha nem érti meg, ne menj bele a szünetbe, hanem szakíts vele.

2019. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igazából most gondolkodási időt kért, hogx szakítsone veled, vagy ne... ha kedvesebb leszel hozzá, biztos veled fog maradni
2019. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!