Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Utálom a párom anyját. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a párom anyját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 éve vagyunk együtt (most vagyunk 18 évesek mind ketten) és nem is lenne semmi veszekedés ha a családja, de legfőképp az anyja nem lenne. Megpróbáltam jól kijönni az anyjával de egyszerűen lehetetlen. Mindig mézesmázosan beszél, erőltetetten mosolyog, folyamatosan parancsolat még nekem is hogy mit hogy kell csinálni, és kibeszél a barátomnak (a saját fülemmel hallottam) . Emlékszem 2 hónapja voltam még együtt a barátommal, és mikor átjöttem az volt az első hogy a kedves mama összehajtogatatta velem a fiának az alsógatyáit.

De 2 éven belül a nő tönkretett. Mikor még nem volt 18 a fia ő parancsolta meg mikor láthat és mikor aluthat nálam, mert ugye első mindig a család utána én. És az volt a vicces hogy a barátom nem is állt ki mellettem mert úgy lett nevelve hogy amit a mama mondd szent és sérthetetlen. Mikor meg kiállt értem akkor csak veszekedet az anyjával. Sokszor az anyja miatt vitazunk, és már elegem van. Nem akarom elhagyni a barátomat mert ő a mindenem, de ha valami nem változik be fog telni a pohár, és annak nem lesz jó vége. Ám az apóssal nincs semmi baj, mert ő jófej, nem tudom hogy viseli el a feleségét.



2019. ápr. 17. 13:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Ő csak neveli a gyerekét, amihez bizony kellenek szabályok. Az, hogy te 18 év alatt korlátlanul császkálhattál, nem azt jelenti, hogy ez így van jól. Ne az anyját hibáztasd, csak mert a párod nem képes a sarkára állni. De egyébként elvárható, hogy besegíts valamit, ha ott vagy, főleg 2 év után.
2019. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem, sajnos én is kifogtam már egy, az általad említettel kompatibilis anyucit. Én ott is hagynék már emiatt valakit. Az ilyen szülőtől szinte lehetetlen megszabadulni, állandóan keresztbe tenne, mert nem bírja elengedni a kicsi fiát... Max. ha elköltöznétek a világ végére, de ha barátodnak szent, amit anyuci mond, nagy eséllyel nem fog akarni leszakadni. Párod hozzáállásával is probléma van, hogy hagyja az anyját rátok telepedni. Ezeket hívják anyuci kedvenceinek. Bocsi, és ezt leszámítva lehet egy tök jó arc. Csak ehhez szoktak még egyéb olyan tulajdonságok társulni, amik eléggé megnehezítik, hogy a fiú később önállósodjon. Lehet nála nem így van, te ismered, gondold át. Nem kell még tervezni semmi konkrétat, de képes egyszerűen a jövőbe tekinteni, ahol ti ketten vagytok? Csak, hogy van-e benne hajlandóság a jövőre gondolni, amikor nem lesz az anyja a nyakán. Egyébként az anyja ki is szolgálja? Mert ha igen, és összeköltöznétek, nagy eséllyel neked kellene helyettesíteni.

Beszélj vele az anyjáról. És derítsd ki, hogy van-e benne késztetés áldozatokért cserébe önállósulni később, vagy ez így neki kényelmes, ennek ennyi idősen már el kell dőlnie az esetek többségében. Ha neki kényelmes így, nem fog megváltozni.

20/l

2019. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem 2 év után hajtogattam az alsógatyáit, hanem 2 hónap után mikor az anyjával ELÖSSZŐR találkoztam. Szerintem nem így kellene lennie. Anyám sem hajtogattatott semmi a barátommal, sőt itt mindig ki volt nyalva a barátom feneke...
2019. ápr. 17. 14:05
 4/20 anonim ***** válasza:
5%
A leendő anyósod viszont nem szeretné, ha a seggedet vakarnád náluk. És jól is teszi, mivel a gatyáját összehajtani nem, de levenni annál inkább. Egy anya elvárja, hogy olyan menye legyen, aki házias és nem nyafog, hogy büdös a munka. Én első találkozásnál már felajánlottam, hogy elmosogatok, másodiknál meg is tettem. Kislányomnak hív és imádjuk egymást. Gondold át.
2019. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Harmadik fogd már be a szád nem tudsz semmit. Én próbáltam kedves lenni, segítőkész is vagyok. Mindig elmosogatok magam után, a család után is.(már ott tartok hogy a saját kis dobozomban viszem a kajám mert múltkor leszólt az anyós hogy sokat eszem mikor max 1 tányérral eszem mindig.) Mikor otthon vagyok a barátommal egyedül, főzők rá beágyazok neki, beteszem a mosogatóba a koszos tányérját. Egyszer kértem segítséget tőle, és akkor a barátom elutasította mondván hogy ő nem akar beleavatkozni a munkába amit éppen csinálok. Vagyis büdös neki a munka, mert az anyja kiskorától kezdve mindig ki szolgálta őt egy szalmaszál se tett keresztbe. Na erre varrj gombot b+.
2019. ápr. 17. 14:32
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt nem értem, hogy ha egy számodra teljesen ismeretlen embernél ki tudod nyitni a szád, akkor a pároddal és az anyjával szemben miért nem? :)
2019. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik, már rég kinyitottam volna a szám és udvariasan elmagyaráztam volna za anyósnak mindent, de pár dolgot figyelembe kell venni.

1. Amint elmondom a véleményemet a páromnak az anyjáról (volt már ilyen hogy nagyon óvatosan kifejtettem neki mi nem tetszik) a barátom besertodik hogy a drága mamárol ne mondjak semmi rosszat. Teljesen el van vakulva.

2. Ha az anyósnak mondanám el ő játszaná az áldozatot, hogy amit mondok hazugság, meg mit képzelek magamról, mert ő azt akarja hogy a fia boldog legyen.

Szóval semelyik se jó, mert vagy a barátom sertődik be újra, vagy az anyós fog mégjobban rámtelepedni.

2019. ápr. 17. 14:48
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van, akkor ne csinálj semmit. A párodhoz a családja is hozzátartozik. Tűrjél még és hisztizzél, azzal minden megoldódik. A kapcsolatod is értelmetlen és véges, ha nem működik a kommunikáció.
2019. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
És akkor én tehetek arról aha nem működik? Úgy látom itt mindenki bennem keresi a hibát pedig én tényleg megprobaltam mindent hogy sikerüljön a dolog. Szerintetek a barátom miért védi és imádja annyira az anyját? Olyan mint egy gonosz boszi...
2019. ápr. 17. 15:00
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hibás kedves kérdező!

Mivel most letettek 18 évesek, nyilván a család az első egy kamaszgyereknek. Ez lassan változhat ettől az életkortól kezdve. Teljesen normális, ha segítened kell, nem lehet hogy túl sokat vagy ott? Egy családnak kell a privát szféra. De nem értem, hogy mit szeretsz ebben a fiúban, teljesen életképtelennek tűnik, én tuti elhagynám. Beszéld meg velük/vele a dolgot, ha nem ért meg, akkor gondold át a kapcsolatot.

2019. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!