Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Barátnőm felszedet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnőm felszedett pár kilót

Figyelt kérdés

Az történt hogy összejöttem egy lánnyal.

Egy suliba járunk és nagyon sokat vagyunk együtt, napi szinten látom, sokat vagyunk együtt.

Együtt töltöttük a karácsonyt és az újévet és akkor felszaladt rá pár kiló. Kicsit pocakos lett kicsit a fenke és a cicije is nőtt és akkor igazából tetszett és nem mondtam neki. De mostanra kicsit más a helyzet.

Kb azóta 20 - 30kg ot szedett föl. Nagyon nagy a változás a testés tel van striáklal és mivel régen sportolt nagyon fáj most neki szinte minden mozgás. Még mindíg nagyon szeretem de nem tudom hogy vegyem rá egy kis mozgásra . Nem szeretnék szakítani és nem szeretném hogy baja legyen emiatt. Ja valaki tud segíteni akkor azt nagyon megköszönném!



2019. ápr. 20. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most mennyi idős kb milyen magas és hány kiló?
2019. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű a helyzet.

Én mindig azt mondom, hogy a szerelemben soha nem a külsőségek alkotják a lényeget. Mélységesen csalódnék magamban, ha az a nő, akit egyik pillanatban még álomszépnek látok, 5-10 kiló többlettel már taszító lenne számomra.


De itt jóval mélyebb és komolyabb problémák vannak. Azért 30 kiló az rohadt sok. Akármennyire is szeretünk valakit, és akármennyire is a belső a fontos, azért egy párkapcsoalthoz hozzá tartozik a külső vonzalom is. Márpedig ha valaki az addig súlyának másfélszeresére dagad, az tényleg tud taszító lenni.


Arról nem is beszélve, hogy egészségtelen. Nem tudom, hogy most hány kiló barátnőd, de amikor már fájdalmas a mozgás, az azt jelenti, hogy komolyan veszélyben van az egészsége. Lassan tönkremennek az ízületei, a szív- és érrendszert is megterheli a nagy tömeg, és előbb vagy utóbb cukorbeteg lesz. Ez az, ami miatt ezt komolyan kellene venni.


Ha tényleg egymás társai vagytok, a szó legjobb értelmében, akkor ezt mindenképp meg kell beszélnetek. Nem durván, és éreztetve vele, hogy az ő érdeke is, hogy változzon.

2019. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

65 volt és most körülbelül 90 lehet

17 éves és 175cm magas

Nagyon aggódok érte

Kösz az eddigi kommenteket

2019. ápr. 21. 00:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg az anyját, apját, rokonságát! Ha találsz közöttük testes alakokat akkor alighanem genetikai hajlam, ami ellen sokat nem tehet a lány, legfeljebb örökké koplalni fog, annak minden negatívumával együtt.

F.

2019. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!