Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Aggódnom kéne hogy mást keres?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne hogy mást keres?

Figyelt kérdés
Tinderen találtunk egymásra és már az első randin szexeltünk de elmondása szerint ő nem ilyen meg előtte 3 évig volt kapcsolatban. Szóval egy másfél hónapja találkozgatunk és egy 2-3 hete jöttünk össze. Tehát nem rég óta vagyunk együtt de elmondása szerint ő komolyat akar és én is. Ugye tinderen bészéltünk és néha beszéltünk erről hogy ott mit beszéltünk stb, volt hogy ráírtam gépről poénból és ő mindig válaszolt. Mindig látom hogy Tinderen frissül a tartózkodási helye tehát be szokott lépni. Csak a bio-ját is megváltoztatta hogy őt hagyják békén mert megtalálta akit keres. Lehet hogy azt nézi hogy én aktívkodok-e?

2019. ápr. 22. 12:11
 1/9 Thispain ***** válasza:
Nem kell aggódnod. Majd kiderül, ha így van.
2019. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A jó sok butaság amit kitalálnak az emberek. Töröljétek le mindketten az appot és meg van oldva.
2019. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

“Tinderen találtunk egymásra és már az első randin szexeltünk de elmondása szerint ő nem ilyen”

“Mindig látom hogy Tinderen frissül a tartózkodási helye”


:DDD

Elég naiv vagy te kérdező :D

Nem akarlak kiábrándítani, de a pasid csjozik tovább ezerrel, az a szomorú valóság.

2019. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"már az első randin szexeltünk"

Az ilyen dolgokból nem lesz komoly kapcsolat!

2019. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Előttem lévőnek: Honnan gondolod, hogy nem csaj? Ja, igen megint jön a rinya, hogy a férfiak így meg úgy. Ugyanmár. Sokkal több ilyen nőt láttam, aki több vasat tart a tűzben.
2019. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a #3-ra gondolsz, mivel én nem írtam, hogy pasi vagy csaj, csak az igazat. #4 vagyok.
2019. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
“Ugye tinderen bészéltünk és néha beszéltünk erről hogy ott mit beszéltünk stb” Ez a kedvencem.. Besírtam. xDD Tanulj meg fogalmazni te fogyaték!
2019. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen ... ez bukó ... Én mindig töröltem az appot ha valakivel összejöttem és aktívan hagytam ha nem voltam biztos és még tovább keresgéltem hátha összejön jobb.
2019. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Lefeküdtetek és még ott tartasz hogy nem tudod mit akar?

Én azt nem értem az emberekben, miért nem tudnak egyenesek lenni. Írj rá: Szia, szeretném tudni hogy ezt te is komolyan gondolod-e vagy csak egy alkalmi (esetleg több alkalmi) dolognak szántad. Ha komolyan gondoltad, találkozzunk a jövőben/igyunk meg egy kávét, fogalmam sincs, ismerkedjünk.

2019. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!