Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rap-et hallgató fiúként lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rap-et hallgató fiúként lenne esélyem rocker lánnyal összejönni?

Figyelt kérdés
Rocker lányok, ti összejönnétek ilyen fiúval?

2019. ápr. 23. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Normális embernél nem befolyásol semmit hogy a másik milyen zenét szeret.
2019. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem ezen fog múlni!
2019. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze, ha nem az megy egész nap, hanem mindkettő tud engedni a másik felé, vagy esetleg nem szól semmi míg együtt vagytok.
2019. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted ez a zenei ízlésen múlik? Szerintem inkább a szimpátián, kommunikáción, hasonló gondolkodás módon stb.
2019. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Ja, ez nagyon sok mindent befolyásol. Én sem értem miért vagyok együtt a barátommal, hisz különbözik a zenei ízlésünk. Most, hogy rávilágítottál erre, lehet szakítok is vele.
2019. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Simán nem igazán befolyásol hogy milyen zenét hallgat srác.

16L

2019. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Az nem a zenei ízléseteken múlik. Sok szerencsét
2019. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze, nem ezen múlik
2019. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Halgas tankcsabdat az a best😎😎😎😎😎🤟🏿
2019. ápr. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Bár én inkább mondanám magamat gothnak ha már muszáj cimkézni, de eléggé esélytelennek érzem hogy valaha is összejöjjek Rappet hallgató emberrel (azért is mert már elvagyok jegyezve és már nem keresek párt)


Most biztos mindenki felszínesnek gondol de kifelytem az okát:


Szeretek a párommal közösen zenét hallgatni (ő a metalt szereti főleg a Thrash metalt. Én ha metalt és nem gothic rockot hallgatok akkor blacket, deathet és gothic metalt szoktam betenni. Sokszor még így is vannak "vitáink" a zenèről. Ő pl nem érti hogy mit szeretek az Industrialban én meg nem értem hogy hogyan képes rajongani olyan zenekarokért mint pl a BVB. Most képzeld el ezt a Rappet hallgató emberrel :) rohadt nagy ellentétek lennènek) Ráadásul nálunk az is közös program hogy együt járunk lemezboltokba meg koncertre.


Nem szeretném ha pl csak kényszerből csak miattam és nem a zene miatt jönne el velem valaki koncertre.

Pluszban azt sem díjaznám ha pl visszafogottabban, átlagosabban kènne öltöznöm mert pl a páromnak nem tetszene a jelenlegi stílusom.

2019. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!