Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért veszekszik velem folyton...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszekszik velem folyton a barátnőm, és mit tehetnék azért hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés

Tudom sok az ilyen kérdés, csak mondom teszek egy próbát, hátha sikerrel járok.


Nos a barátnőmmel lassan 1 éve együtt vagyunk, én 18 vagyok ő pedig 20 éves. Tiszta szívemből szeretem, és tudom jól, hogy ő is így érez, mindketten úgy látjuk, hogy mi egymásnak vagyunk stb.. persze ezt sokan csak mondják..

Nagyon jól elvagyunk kapcsolatunk eleje óta, de sajnos elég gyakran (2-4 hetente) random megsertodik, haragszik rám, legtöbbször ok nélkül, amikor én tényleg semmi rosszat nem csináltam. Akár vele történt valami kudarc vagy akármi, már olyankor az is baj ha segíteni szeretnék neki. Minden veszekedés úgy végződött, hogy ő már nem akar velem lenni stb.. rá 2 napra pedig jön hogy ő sose akarna mással lenni béküljünk ki.. bár gyakran előfordult, hogy úgy éreztem,nekem kell utána mennem. Így is lett, nyilván kibékültünk.

Tudom hogy valójában nem akarna ott hagyni, csak baromi rossz érzés arra figyelni folyton, hogy elkerüljem ezeket a konfliktusokat. Próbáltam vele beszélni erről nagyon sokszor de nem igazán jutottunk dűlőre. Nagyon szeretem és nem akarnám őt elveszíteni, emellett ez a sok stressz sem hiányzik.

Mellesleg szuper egy barátnő ezt a tulajdonságát leszámítva, jobbat nem is találhattam volna.

Nem tudom mi tévő legyek, a segítőkész tanácsokra nyitott vagyok.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. ápr. 24. 19:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, néha azért veszik össze velem, mert már “rég” nem veszekedtünk, vagy mert meg akar győződni róla, hogy tényleg fontos nekem. Ennek ellenére a világon mindent megteszek érte, csinálunk közös programokat stb. Néha mondja is, hogy milyen sokat törődök vele meg gondoskodó vagyok. Persze ha veszekszünk akkor mindennek az ellenkezőjét mondja.
2019. ápr. 24. 19:31
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha épp vele vagyok, még sosem volt rá példa, hogy összevesztünk volna. Ha épp nem együtt vagyunk pár napig, akkor szokott előfordulni üzenetek formájában..
2019. ápr. 24. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs miért veszekedni, akkor is kell egy indok, hogy kieressze a fáradt gőzt. Valószínűleg a hormonok okozzák. :) A magnézium segít kiegyensúlyozottnak maradni.
2019. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha épp nem együtt vagyunk pár napig, akkor szokott előfordulni üzenetek formájában.."


Ilyenkor keresed vagy írsz neki? Mert lehet azért vágja be a hisztit, mert úgy érzi h nem keresed ilyenkor. Nő vagyok, de őszintén ezen kívül fogalmam sincs, hogy mi a hiszti tárgya

2019. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő az unalom miatt veszekszik, mert szeretik a feszültséget. Nálatok pedig nincsen közös feladat (pl. a gyerekért menni az óvodába és ellátni őt stb. Ha unod a dolgot, akkor hagyj neki időt és egy darabig ne találkozzatok, szóval legyen ideje elgondolkodni és mást választani, ha úgy gondolja. Nem kell a dolgokat erőltetni. Valószínűleg te érzelmileg érettebb vagy, mint a ő, de ettől még a feszültség nem oldódik meg.
2019. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha sapka van a fejeden, akkor az a baj, ha nincs rajtad sapka, akkor az a baj. Vagy tedd őt sínre, de végleg (aligha sikerül, mert ő ilyen természetű), vagy "hess neki!"

F.

2019. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan dolog, hogy a nők a határozott, problémamegoldó férfiakat szeretik.

Ha te mindent ráhagysz, az nem jó!

Ráadásul ez ösztönös, így ő se tudja, miért veszett össze veled.


Legyen sokszor határozott véleményed, alakítsd a dolgokat.

Persze úgy, hogy őt is figyelembe veszed.


Még egy dolog, ami ezzel ellentétes:

ha panaszkodik neked, akkor sokszor nem várja el, hogy ott rögtön megoldd a problémáját. Olyankor csak jól ki akarja panaszkodni magát, te meg vigasztald.


Ezzel együtt lehet pl. a havi ciklus vagy valami hormonzavar is az oka a hangulatingadozásoknak. Itt orvosi vizsgálat kellene.

2019. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Amikor rosszul viselkedik, egyszerűen csak vond meg a figyelmedet. Hagyd ott, ne figyelj rá, stb.

Legközelebb próbáld ki! Meg fogsz lepődni, hogy milyen jól működik.

2019. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!