Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ahol 1x volt vonzalom és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol 1x volt vonzalom és szerelem ott van esély hogy azok a felek megint együtt legyenek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint hogy érted? Szakítás után?
2019. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, de a két félen múlik, a jelenlegi érzéseiken, hozzáállásukon.
2019. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen szakítás után értem. Azóta eltelt 2 év neki van párja és 17 éves en 21 leszek.

Későbbiekben van esélyem ?


Ha igen mit h tegyek ?

2019. ápr. 25. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, esély mindig van, ha mindketten akarják. De nem lesz olyan, mint volt, mert ott a tudat, hogy valami miatt már egyszer szakítottak.


Konkrétan a te esetedet nézve szerintem engedd el ezt a lányt. Már 2 éve vége, mással van, nem szeretne veled lenni. Fogadd ezt el és lépj tovább, ne pazarold arra az idődet hogy feleslegesen vársz.


19/L

2019. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Szóval pont ma egy éve, hogy szakított velem a volt párom. Nagyon sokáig reménykedtem, hogy meggondolja magát, rájön, hogy az új barátja nem neki való.

Egyetlen dolgot nyertem vele: Azóta sem tudok tovább lépni.

Pedig ezt kéne tennem és neked is. Ez a hajó elúszott és ha boldogok így, akkor nincs jogunk, hogy mást akarjunk.

2019. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Azóta eltelt 2 év neki van párja"

Ezesetben ő már tovább lépett. Te is tedd azt.

2019. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ember változik és nem ragaszkodik , nem él a multban, es ha a multra emlekezteted akkor felesd el.tobbe nem lesztek egyutt.

Sajnalom de ez van.

2019. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha van párja akkor tárgytalan. Ha meg össze jönne veled, miből gondolod, hogy nem cserélne le?? Vagy esetleg csalna meg?? Szakítás után jó, ha eltellik egy kis idő, abból semmi jó nem származhat, ha még mindíg szereti az exét.

Szerintem ne kattogj a témán, lépj túl rajta.

21/f.

2019. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!