Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1 éves kapcsolatban vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves kapcsolatban vagyok. “Betegesen” féltèkeny vagyok és sajnos nemtudom kezelni. Már azon kiakadok ha màs lànynak a képét tetszikeli vagy éppen vissza igazol egy lánynak. Tudnátok nekem segíteni hogyan tudnám legyőzni magamban ezt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Egy éve veled van és nem mással. Gondolj erre :)
2019. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Nincs önbizalmad, úgy gondolod, hogy nem vagy elég neki. Pedig nem lenne veled egy éve, ha ez így lenne.
2019. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Beszélgess vele, esetleg tervezzétek a közös jövőt. A mély beszélgetések csökkentik a féltékenységet és növelik a bizalmat.
2019. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Önbizalomhiány.

Okai: Nem bízol saját magadban és/vagy a barátodban ,esetleg helytelen családi kép miatt ez lett számodra a séma (magyarán szólva ezt láttad otthon).


Ha nem segítesz magadon,könnyen szakítás lesz belőle. Ha a másiknak megfelelő az önbizalma,akkor nem leszel számára egyenrangú partner, mitöbb,nem is kell,hogy az legyél.

De az sem jobb,ha ő is hozzád hasonló.

2019. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Ismeri azokat a lanyokat akiket vissza igazol?

Te lajkolsz fiukat? Igazolsz vissza fiukat?

Ez se mindegy mert ha te is ezeket csinalod akkor semmi jogod kiakadni azon ha o is

2019. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
5ös nem az a problémája hogy van-e joga vagy nincs hanem hogy nem tudja leküzdeni a túlzottnak érzett féltékenységet.
2019. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A feltekenysege nem eltulzott amennyiben a srac elvarja tole hogy o ne tegyen ilyen dolgokat....

mert van ilyen is, hogy a csajnak semmit a palinak mindent....

2019. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekünk öt év után ment tönkre a kapcsolatunk mert nem tudta kezelni. Pedig a szex eszméletlen volt vele..
2022. máj. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!