Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom le akar fektetni de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom le akar fektetni de én még csak 16 vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg neki, hogy te még nem állsz készen. Nagy művészet kommunikálni a másik féllel :D
2019. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha te nem akarod akkor semmiképpen ne menj bele!!
2019. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Maradj állva.
2019. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Mond el neki őszintén, hogy te még nem szeretnéd. Ha nem érti meg, akkor nem szeret igazán, csak ágyba akart vinni. Ebben az esetben hagyd ott, jobbat érdemelsz.
2019. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

#4 véleményét osztom én is, ment a zöld.

Ha megmondod és hisztizik, hagyd ott. Csak lyukra játszik.

2019. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az előttem kommentelőkkel, ha nem állsz készen akkor mondd meg neki ha szeret akkor képes várni
2019. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!