Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti szakítottatok volna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítottatok volna?

Figyelt kérdés

Szóval még 2017 decemberében jöttünk össze a barátomma,akkor kezdtük a középiskolát és akkor meghivták egy

felsőbbéves csaj születésnapi bulijára.

Már szószerint könyörögtem neki hogy ne menjen el, de hogy a "barátai" számítanak rá és elment.Úgy volt hogy az utolsó vonattal jön haza,mint utólag kiderült a másnapi reggel 6 órási vonattal jött.

Persze mondogatta hogy még akkor el sem kezdődött a buli meg semmi extra nem volt.Jó ment a veszekedés végül túlléptem rajta.

Most ugrunk egy kicsit 2018 nyarára.

Épp nállam volt a telefonja mondom random rámegyek valamelyik beszélgetésére és a szülinapos csajéra mentem.Még arról az estéről voltak képek hogy az a csaj a barátom ölében fejszik/ül és nagyon jól érzik magukat.

Meg hogy a csaj irta neki hogy elvüleg a bugyijában turkált meg ilyenek.

Na hát a barátom mindent tagadott magyarázkodott,hogy az egyik haverja tette az ölébe meg nem nyúlkált sehova.

Utána másfél órán keresztül bőgött hogy mennyire elcseszte és mennyire sajnálja.Jó idővel ezen is túl tettük magunkat.

De engem még mindig foglalkoztat ez a dolog és nagyon szar ha vissza gondolok

Szóval ti szakítottatok volna vele vagy mit csináltatok volna.

Köszönöm annak aki értelmes választ ad.



2019. máj. 1. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
szakíts szegény sráccal, jobban jár
2019. máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

ja, a barátod helyében én is szakítottam volna veled.

sose jönnék össze olyannal, aki tíltsa, hogy ide s oda menjek, illetve a telefonomban kutat... brrr... jézus ments az ilyentől...

2019. máj. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Sose jöttem volna össze olyan csajjal, aki nem tud fogalmazni.
2019. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Szegény srác. Szakíts. Nálad az alap bizalom nincs meg.
2019. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Én valószínűleg szakítottam volna ha tényleg megtette azt amit olvastál. Az üzenetekből nem derült ki hogy igaz-e vagy sem? Mármint a barátod reakciójából vagy valami.

Gondolom a kérdezőnek is volt olyan eset hogy ő nem ment el valahova a barátja kedvéért vagy valami ilyesmi és ezért bánthatja a dolog.

Nem kéne elítélni a kérdezőt.

Beszéljétek meg hogy mi legyen. Gondolom te sem hagynád hogy a barátaid miatt bele kelljen ülnöd egy másik fiú ölébe...

2019. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Három évre visszamenőleg téped magad és őt is. Minek? Lépj tovább...

Mellesleg vele akarod leélni az életed?

2019. máj. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha őt meghívták , téged is illett volna meghívni. Ő elment nélküled. Szakítanék.
2019. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7


te egy főnyeremény lehetsz :D


ja nem

2019. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!