Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha képtelen vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha képtelen vagyok túl lépni a volt a barátnömön?

Figyelt kérdés

Az elejében csak ugy jött minden magától és persze a boldog hetek egymás tártsaságába kiváltotta belölünk a szeretett.Mint átlagoséknál!

Idővel elkezdtem féltékenykedni elég betegesen sajnos.

Nem halgattam rá sosem semmibe. Nem eléggé féltettem őt szerinte.

Most szégyen vagy az autom fontosabb volt számomra mint ő.

Eltiltottam őt a saládjától(persze volt rá okom és saját maga is mondta hogy ne járjunk oda.) Viszont neki is rengetek hibája volt.

Szóval elégé ell rontottuk! Csak szerethiányos vagyok és nagyon gyenge jellem! A múltam miatt sajnos.

Lényeg külön élünk viszont megpróbáltuk egymással de nem ment vagy miattam vagy miatta.

De akkor is csak engem hibáztatott mindenbe!

Szeintetetek lehetne még közös jövönk ?

Valahogyan elérhetem hogy tiszta lappal kezdjünk és szeressen engem újra ?



2019. máj. 3. 20:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg elmennék vele pszihológushoz akkor mit kezdene ezzel a témával ? Vagy kinek kelenne erröl beszélnem aki meghalgatna és tudna segiteni legalább tovább lépni ?
2019. máj. 3. 21:00
 2/5 Kufli válasza:
100%
Ami nem megy ne erőltesd,mert egy olyan kapcsolat részese(i) lesztek,ahol igazán eggyikőtök sem boldog.Próbálj valami elfoglaltságot keresni,tereld el a gondolataid.Aztán majd túl leszel rajta.Valakinek ez hosszabb, valakinek rövidebb idő kell.
2019. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Tirpa - Magány

Mindenképp hallgasd meg

2019. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem szeret engem és megszünt minden jó és rossz érzése irántam ezt közölte velem irásba ! De én képtelen vagyok túlépni rajta minden perbe rá gondolok ! De nem megy elengedni ! Pár hónapja betegesen bele betegedtem :(
2019. máj. 3. 22:52
 5/5 GuyFromNewCity ***** válasza:
Hidd el sokkal könnyebb túl lépni egy szajhán mint letenni a kábítószert sok év után
2019. máj. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!