Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha ti együtt lennétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti együtt lennétek egy fiúval megengednétek, hogy (csak érzelem nélkül) szexeljen más lányokkal?

Figyelt kérdés

Szóval ha lenne egy fiú akivel együtt vagytok és neki már nagyon "viszketne" ott lent, viszont ti még nem szeretnétek akár évekig megtenni akkor inkább várjon a fiú, mint egy hős lovag -mert ha szeret akkor úgyis megvár, ha nem akkor meg nem szeret téged eléggé alapon- vagy megengednétek, hogy lefeküdjön más lányokkal akár fizetett örömlányokkal akár csak valami ismerőssel?


Ez csak egy elméleti kérdés, ami azért fogalmazódott meg bennem, mert van egy fiú aki 3-4 évvel idősebb nálam és gyanítom hogy ha nem is most de hamarosan szeretne nemi életet élni. Én viszont tudom magamról, hogy bármennyire is szeretném nem feküdnék le vele. Nem azért mert büntetni akarom, nem is azért hogy próbára tegyem, hanem egész egyszerűen még nem érzem késznek magam. Szóval, én így látatlanban (mert semmi sincs köztünk) azt mondanám hogy igen, megengedném hogy "félrekúrj0n".

Egy ilyen részletkérdés még, hogy szerintetek így lenne esélyem kicsit idősebb fiúnál, vagy nem sok értelme van a felvetésemnek?



2019. máj. 4. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát te nem vagy százas. És szerinted egy normális pasi bele menne ebbe? Amúgy se működne, túl éretlen vagy hozzá, és nem azért mert nem akarsz vele szexelni, hanem mert ilyen ötleteid vannak.
2019. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Biztos nem nem lennék képes azzal a tudattal élni hogy a pasi más lányokkal izél.
2019. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Éveket nem várattathatsz vele. Oké ha szeret akkor vár, de nem ennyit azért ezt nem várhatod el tőle.

Megoldás lehetne de tudod én attól félnék, hogy beleszeret azzal akivel csinálja. VAGYIS eleve nincs nagyon olyan lány aki ebbe bele menne és szexelne a barátoddal csak érzelem mentesen mondjuk 1-2 évig utána ennyi volt. Nincs az a lány aki ebbe belemenne.

Szerintem szakítsatok és akkor alakíts ki legközelebb kapcsolatot ha készen állsz akár megtenni azt is ami egy kapcsolatban benne van, ha minden pontjára felkészültél és tudod ez mivel fog járni. Ez így csak kicseszés és játszadozás a pasi érzelmeivel...

2019. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha TE szereted nem birod elviselni hogy massal ossze fekszik
2019. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem amit a kérdező ír közelebb áll a szeretethez, mint megfosztani a fiút a szextől. A szeretet arról szól, hogy el kell fogadni a másikat olyannak amilyen.

Persze jobb lenne, ha kipróbálnád magad. De nem ez volt a kérdés.

2019. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nyugi nyugi, nem fogom megvalósítani, csak egy kósza ötlet volt. Ne mondjátok hogy nektek nincs tele ilyenekkel a fejetek. Jó, lehet hogy nem ennyire furák és nem írjátok ki gyakorira, de ez a hely arra van hogy kérdezzünk. Bármennyire hülye is az a kérdés

És nem tudom, hogy hogyan vette valaki ki azt az írásomból hogy van barátom, de elmondom hogy nincs. Szerintem elég egyértelműen leírtam ezt a részt. De lehet hogy csak nekem volt egyértelmű.

Mivel ez csak egy elméleti kérdés ezért az elhagyható tényező hogy van e olyan lány aki lefeküdne egy olyan fiúval akinek barátnője van.

De azért köszönöm a válaszokat. Jöhetnek még ha van még aki más színben látja:)

2019. máj. 4. 23:10
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Minek jönnél vele össze ha nem szexelsz vele? Ez hozzá tartozik egy párkapcsolathoz.

Nyilván meg lehet várni a megfelelő időpontot, pár hónapot pl., vagy kinek mennyi az ideális. Van ismerősöm akik 1 évet vártak, mondjuk én már azt soknak tartom. De mi az, hogy évekig?

Minek pasi ha évekig nem fekszel le vele?

Akkor neked nem pasi kell, hanem egy jó barát, aki támogat és melletted áll.

2019. máj. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Létezik ilyen. Sokan élnek nyílt kapcsolatban. Ha neked belefér, akkor oké, de ez ugye úgy igazságos és működik rendesen, ha később te is több partnert tartasz fenn.
2019. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Amiről te írsz kérdező, azt úgy hívják: igaz szerelem. Örökkétartó szerelem. Mikor nem saját magad érdekei miatt vagy a másikkal, hanem azért, hogy adhass neki. Amit tényleg adnod kell az nem fizikai, testi szükségletkielégítés, hanem megbocsátás, őszinteség, hosszútűrés, egymás mellett való kitartás, szabadítás, bizalom stb. Egyszóval:szeretet. Az igazi szeretet felszabadít.

Tinédzserkorban sokat foglalkozik az ember a testével, testi dolgokkal, de tudd, hogy az a "gyerekes" tiszta tüzes szeretet kell ahhoz, hogy életed végéig szerelmes legyél.

Hajrá! Tetszik ez a kérdés. Legyenek ilyen önálló gondolataid. Ne húzzanak vissza mások hitetlenségei. Járd a saját utad. Minden jót kívánom nektek!

2019. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Nézd... én már nem vagyok tini, de sem akkor, sem most még csak gondolati szinten sem mennék bele ilyesmibe. Volt rá példa, volt olyan barátnőm, aki még jó ideig nem akart volna szexelni, és felvetette, hogy ha akarom, akkor másokkal nyugodtan lefeküdhetek. Oké, értékeltem a gesztusát, de rohadtul ledöbbentem ettől. Természetesen nem fogadtam el az ajánlatot, és megnyugtattam, hogy baromira nem azért az egy darab lyukért szeretnék a barátja lenni. Rengeteg szép élmény van a szerelemben a szexualitáson kívül is. Na, meg kielégülni sem csak szexszel lehet. ;-)

Akinek meg ez kardinális kérdés, azzal meg egyszerűen nem passzoltok egymáshoz. Van ilyen, és ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2019. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!