Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinaljak, ha en szakitani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha en szakitani szeretnek de o tovabbra is nyomul?

Figyelt kérdés

1,5 ev utan rajottem, hogy nem akarom ezt tovabb folytatni. O eloszor nagyon kiakadt, de ugy lattam, valahogy megertette. Erre rakovetkezo nap eljon hozzam, hogy meg egyszer beszeljuk at, most ugye eloben. En mondtam, hogy hagyjon beken, de o kikonyorogte, hogy legyen csak egy szunet. Ebbe nagy nehezen en is belementem, hiaba nagyon nem akartam. Ez abbol alna, hogy nem talalkozunk egy ideig, illetve nem is beszelunk semmilyen oldalon. Most meg szeretne, hogy suliba is egy szunetet naponta talalkozzunk, es hogy hetente legalabb egyszer hazakiserjen. Egyszeruen nem erti meg, hogy nekem ez tobbet nem kell, es nem borul ossze a vilag, ha most szakitunk. Nagyon megszeretett, es vannak olyan dolvok, amelyeket csak velem tud megbeszelni. Ezt nem eppen igy terveztem, hamarabb akartam volna szakitani, de na...most neki itt az erettsegi, es szerinte en kene segitsek neki tullepni ezen.

En 16l, o 19


2019. máj. 5. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem akarod vele akkor meg kell mondanod neki határozottan. Nem szabad erőltetni az ilyen dolgokat.

Az utolsó két sor meg csak kifogás. Aki azért nem tud le érettségizni mert szakított vele a barátja azzal gondok vannak szerintem.

2019. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt egy ilyen. nagyon nehéz volt megértetni vele, hogy nincs mit megbeszélni azon, hogy már nem vagyok szerelmes. az segített, hogy MINDEN kapcsolatot megszakítottam vele minden platformon, plusz közös ismerőseimet megkértem, hogy ne adjanak át üzeneteket tőle. ez megértette vele hogy tényleg nem akarok már semmit tőle (üzengetni se próbált másokon keresztül)
2019. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk te is elég nagy tapló vagy, ha az interneten/telefonon szakítasz vele.
2019. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban gáz, hogy nem élőben szakítottál vele. A szünet még soha senkinek nem oldott meg semmit. Sajnálatból nem kéne hagyni hogy kikönyörögjön dolgokat.
2019. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább érettségi után véglegesítsd. Tényleg meg tudja viselni az embert egy szakítás, és érettségikor oda kell figyelni. De ez off volt.


Tarts szünetet érettségi végéig, mondd neki hogy tanuljon, ne veled foglalkozzon. Aztán ha lement az egész, akkor mondd el neki, hogy a szünet alatt sem változtak az érzéseid, te már nem szereted, nem akarod folytatni, értse meg.

2019. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!