Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakított velem, de még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, de még mindig olyanokat sugal felém, h szeret. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Pár napja szakítottunk. Rengeteget vitáztunk, de utána mindig hosszas romantikázás következett.

Egy hulye voltam, mert volt pár dolog amit nem "engedtem" neki, mert túl féltékeny voltam. Most viszont már tudom mit kellene tennem, h boldoggá tehessem.

Ő azzal mentegetőzik, h a barátságot meg akarja tartani, de az egészben az a fura, h ezt messengeren dumáltuk meg, és ahogy azt mondtam rá, h igen egyből úgy kezdett el viselkedni mintha mi sem történt volna.

A szakítás előtti napokban még minden rendben volt. Azonban nem egyszer megszorítottam a kezét nagyon erőssen, amit sose fogok magamnak mrgbocsájtani, azt mondta akkor jött rá, h neki nem kell kapcsolat, de ez nem lehet igaz, mert utána lévő nap suliban egész nap engem nézett, h jól vsgyok-e.

Mi tevő legyek, sok jelet hagy arra, h csalódott bennem, de nagyon, de közben mégis szeret.

Az "álma", h mindenki elfogadja, ez nekem részben sikerült, de most az lesz a célom, hamár barátok vagyunk, h teljesen elfogadjam. Szerintetek sikerülhet visszakapnom?



2019. máj. 5. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy erősebb kézszorítás miatt..? Atyaég. Az oviban vagytok? :D Amúgy mi okból szorítottad meg? Ha már ez ilyen extrém szakító-ok.
2019. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Én meg azért aggódom, mert a nem lesz olyan munkahely, amiből tudom majd fizetni az albérletemet. Tiszta hülye vagyok, hogy nem a kézszorításokon agyalok inkább.
2019. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar. Kényelmes neki, hogy még ott vagy barátnak, romantikázni, ha éppen ahhoz van kedve. Zárd le, ne húzzátok el, sok szenvedéstől megkímélheted magad
2019. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!