Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom nemt tudja elfogadni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nemt tudja elfogadni hogy nagyreszt fiu barataim vannak, sokat veszekszunk emiatt. Valaki volt mar ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Kiskorom ota jobban kijovok a fiukkal mint a lanyokkal, es altalaban ugye veluk logok meg ilyesmi, tenyleg csak baratok, es egyszeruen nem tudja ezt elfogani, es rettento feltekeny. Par napja aztmondta nekem hogy az osszessel kavarok, es hogy o nem igy ismert meg engem, nem igy allitottam be magam. Es eleg rosszul esett viszont a barataimat nem fogom eldobni azert mert ezt nem tudja elfogadni :D valaki volt mar hasonlo helyzetben?

16/l 20/f


2019. máj. 5. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De én eleve úgy indítottam, hogy lány barátaim vannak (fiú vagyok), elfogadod vagy hagyjuk. Elfogadta, azóta is együtt vagyunk.
2019. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha neki ezzel gondja van, akkor jobb, ha már most elküldöd.

Aki ilyen mértékben féltékeny, illetve ennyire nem fogad el téged olyannak, amilyen vagy, azzal sosem lesz normális kapcsolatod.

Legközelebb meg az elején tisztázd, hogy vannak barátaid, fiúk is, ha neki ezzel gondja van, akkor ne strapáljátok egymás idejét fölöslegesen.

2019. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Na most tudom, hogy nem a kérdéshez tartozik, de már ott se normális ez a történet, hogy mit akar egy 20 éves felnőtt, dolgozó, vagy lassan dolgozó férfi, egy még bőven iskolás, érettségi előtt álló kislánytól. 4 év korkülönbség szerintem ilyenkor még baromi sok, főleg ha a "férfi" barátunk ennyire röhejesen féltékeny. Ez nem fog jóra vezetni, mindig ott lesz benne a félsz, így pedig nem lehet hosszú távra tervezni senkivel.
2019. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Utosló: ugyan ne légy már ennyie begyepesedett!

Egy 20 éves még közel sem felnött, igen sok még tanul, és nem feltétlen érettebb, mint egy középiskolás. A kédés alapján egyáltalán nem az, sokkal gyerekesebb, mint a kérdezö.

Egy 16 éves lány meg böven lehet éretten gondolkodó ember, ennyire klissékben gondolkodni, ahogy te teszed, nem lenne szabad.

2019. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is bajom van az ilyesmivel ezért kerülöm az ilyen lányokat, mert féltékeny típus vagyok és ez így nem jó. Ha szimplán csak barátkozik velük azt még úgy ahogy szó nélkül elveselem. Ha egész nap írogatnak egymásnak meg olyan témáik vannak, esetleg gyakran eljárnak együtt szórakozni, esetleg még hanyagol is miattuk, na az már nekem sok. És a legtöbb ilyen csajjal ez a helyzet. Nekem is van pár lány barátom és rám is voltak már féltékenyek, de rám nincs okuk. Alapból olyan lány barátaim vannak csak akiket még bottal se... Meg ha engem megismer valaki vagy beszélgetésbe bele olvas rá jön, hogy én nem jelentek gondot.
2019. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha a baratai miert ne jarhatnanak el egyutt szorakozni/bulizni?:D
2019. máj. 5. 19:44
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

#6

Ööö... Fiu+lány+alkohol nem jó páros soha...

Főleg ha esetleg az egyik akár titkon is többet akar. Ezt soha nem lehet tudni. Ha akarod privátba mesélek valamit, de azt itt nem írnám le (személyes tapasztalat)

2019. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

tök simán lehet hogy ninsc közöttük semmi, hagyd már ezt a baromságot hetes, és inkább verd ki magadnak.

kérdező, én őszinte leszek, nem ajánlom hogy együtt maradj ezzel a srácccal, ez ilyen nárcisztikusokra jellemző húzás, hogy először az összes barátodat elmarja, hogy később ne tudj kitől segítséget kérni, ha ő pálfordul egyet. olvasgass egy kicsit a nárcisztikus személyiségzavarról, olyan sztorikat ahol ilyen emberekkel jönnek össze, és vigyázz nagyon magadra.

2019. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

"Egy 20 éves még közel sem felnött, igen sok még tanul, és nem feltétlen érettebb, mint egy középiskolás. A kédés alapján egyáltalán nem az, sokkal gyerekesebb, mint a kérdezö."


Egy 20 éves rohadtul felnőtt. Ha nem az, akkor marha nagy gondok vannak. 20 évesen eszembe nem jutott 16 éves lányok után kajtatni és a barátaimnak sem.

2019. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 White_Another ***** válasza:
100%

Én éppen emiatt szakítottam barátnőmmel. Nekem sok volt, amikor "bajnokomnak" "szerelmemnek" nevezte a fiú barátait. Meg egymás kezét fogják az utcán poénból? :DDD Nekem ott lett elég, amikor megkérdezték, hogy most együtt vagyok-e vele vagy sem.


Addig nincs semmi baj az ellenkező nemű barátokkal, amíg nem lépsz át egy határt. Ezt meg kell beszélni, ha zavarja valami és másképp látjátok. Ha tényleg nem képes felfogni, akkor do svidaniya.

2019. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!