Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez csak szerintem gerinctelenség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem gerinctelenség?

Figyelt kérdés
Ott kezdem hogy nekem volt egy barátnőm akit én nagyon szerettem, ám az én egyik “barátom” elkezdett vele kavarni amikor még együtt voltunk, aztán a lány másnap szakított velem, és nem tudtam miért aztán megtudtam hogy ez történt! Jogosan vagyok nagyon felháborodva?? És rátesz egy lapáttal hogy az egyik “barátom” aki lenyúlta a volt barátnőmet még bunkózik is hogy miért szoktam vele chatelni, meg hogy merek ránézni, stb.... szerintem ez nagyon gerinctelenség és nagyon fel vagyok háborodva... Jogos a dühöm?

2019. máj. 6. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azért hozzátenném: csak azt lehet vinni, aki engedi.

Ha én szeretek valakit, akkor akárki próbálkozna, esélye sem lenne.

2019. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott a haverod is, amiért ezt tette és a lányt is végleg. Aki igaz barát az nem tesz ilyet, aki meg igazán szerelmes beléd az sem.
2019. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szólóknak. A lány miatt ne is bánkódj, a haverodat pedig nyugodtan nézd semmisnek, levegőnek. Még jó hogy nem neki áll feljebb, mert mersz mérges lenni rá, amiért lenyúlta a nődet. Bár ebben az esetben totál fölösleges az erőszak, azért szívesen betakarnám a srácot. :D
2019. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez előfordúl ha 15 évesnél fiatalabb lánnyal jön össze az ember. Amúgy meg ne foglalkozz velük, mert ahogy le írtad elég könnyen ott hagyott téged! Ne félj talál egy harmadik fiút akivel jól el van, ezt a mostanit is lehet röktön ott hagyja mert gondolom még nagyon fiatal is. Nem érné meg e miatt verekedni se, bár az igaz , hogy a fiún én is állítanék és ha úgy van max akkor balhézzatok!
2019. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hagyni kéne a lányt, de annyira szeretem🥺😩
2019. máj. 6. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
De ő nem szeret téged ,már nem . Jogos a dühödt és előttem szolokkal egyet értek ,off-old mindkettőt
2019. máj. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Nem minden 15 évnél fiatalabb lány ilyen de sajnos előfordul, viszont 15-nél idősebb lány is csinálhat ilyet mivel mindenki máshogy érik agyilag a komoly kapcsolatra.

2019. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!