Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20 éves lány vagyok és 3 és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok és 3 és fél éve vagyok együtt a barátommal, aki 21 éves. Nagyon szeretem, de mégis szenvedek. Mit tegyek? Van/volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon harmonikus a kapcsolatunk, rég óta nagyon el van már mélyülve az egész, nagyon szeretjük egymást. Minden porcikáját ismerem, tökéletesen tudunk együttműködni, nincsenek konfliktusaink. Jön az egyetem, a felnőttkor és egyszer csak azt vettem észre, hogy a gimis kapcsolatom tovább tart, mint ahogy azt “terveztem”. 16 éves voltam, mikor összejöttünk, soha egy csók nem csattant el előtte senkivel és nála is hasonló a helyzet. Mindent együtt tapasztaltunk meg, együtt éltünk át. Nagyon megijeszt a tény, hogy ha ez így halad, úgy tűnik ebből lassan akár esküvő is lesz, mivel hamarosan az összeköltözés téma is aktuális lesz. A kapcsolatunkkal szinte az az egyetlen problémám, hogy nagyon nyugodt és nem nagyon osztja meg a mélyebb gondolatait, pedig én nagyon lelkizős, érzelmes vagyok. Igénylem a sok beszélgetést és a sok szexet, neki pedig ezek a dolgok nem ennyire fontosak. Olyanok vagyunk együtt, mint egy évtizedek óta összeszokott házaspár. (Azzal a különbséggel, hogy mindketten sportemberek vagyunk és nagyon aktív a magánéletünk külön-külön is). De ezen kívül többnyire mindig otthon filmezünk, moziba járunk, piknikezünk, programozunk mindenfelé, nagyon jól érzem magam vele, ő az egyetlen ember, akihez mindig van kedvem. De mégis azt érzem, fojtogat az bennem elnyomott kérdés, hogy ennyi volt? Ha együtt maradunk, nekem mostantól ez lesz az életem? Egyszerűen többre vágyom. Nagyon pörgős, energikus, néha “sok” is vagyok, így nem is tudom egy hasonló habitusú ember el tudna e viselni egyáltalán. Szerintem épp ez az oka annak, hogy jól működünk együtt. Ő a földön tart engem, nem hagyja, hogy mindig megcsináljak mindent, amit a fejembe veszek, én pedig lazítom őt és sokkal nyíltabb másokkal is, amióta velem van. Nem mondanám, hogy unatkozom vele, de bevallom őszintén vágyom arra, hogy tűzesebb és lendületesebb legyen, néha kicsit irányítson engem és nekem csak sodródnom kelljen az eseményekkel. De sajnos nem így van. Egyszerűen azt érzem, hogy nekem most nem egy komoly kapcsolatra van szükségem. Nagyon ügyelek az alakomra, külsőmre, elég nyitott és közvetlen vagyok, így gondolom ebből kifolyólag, de elég sokszor kerülök olyan helyzetbe, ahol csak rajtam múlik, hogy kísértésbe esem e. Nagyon sok fiú barátom van, nagyon sok bókot kapok és egyre nehezebben kezelem ezeket a szituációkat. Soha eszembe sem jutott megcsalás, sőt jelenleg szakítás sem, de őszintén fogalmam sincs mit tegyek. Iszonyatosan szeretem a barátomat, nagyon kötődöm hozzá, a szex is nagyon jó vele. Ő a másik felem, azt érzem nem tudnék nélküle élni, de mégis többször előfordul, hogy másról fanáziálok, ami legtöbbször sírással végződik, annyira bűntudatom van. De egyszerűen nem tudok mit csinálni, egyre jobban érzem testi-lelki jeleit annak, hogy még nem éltem ki magam. Vágyom az újdonságokra, nagyon szeretnék flörtölni, ismerkedni, egy éjszakás kalandba belemenni és próbálom elnyomni magamban ezeket az érzéseket de egyre erősebbek. Megöl a megszokás érzése, nem tudom elnyomni magamban azt, hogy mennyire vágyom újdonságra, izgalomra és pezsgésre. Szakítani viszont nem szeretnék, szerintem annak az lenne a vége, hogy újra összejönnénk, nem hinném, hogy kibírnánk egymás nélkül. Simán el tudom képzelni, hogy összeházasodjunk és gyerekeink szülessenek, szerintem nagyok boldogok tudnánk lenni. Ő tényleg egy angyal, egy kincs számomra, minden percet ajándéknak érzek vele. De úgy érzem, ha végérvényesen bennemaradok ebben a kapcsolatban, előbb, vagy utóbb borzasztóan elő fog törni belőlem az, amit eddig elnyomtam. És nem szeretném 30-40 évesen szét bulizni az agyam és megcsalni.

Sajnos a szüleimmel élete így alakult és én nem szeretném így leélni az életem. Mit tegyek? Voltatok esetleg hasonló helyzetben?



2019. máj. 8. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem próbáld meg megbeszélni vele hogy több érzelmet kérsz 😉
2019. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Sose hagyd ott a biztosat a bizonytalanért. Mindaz amit leírtál, hogy mi van a mostani kapcsolatodban és merrefelé tart, az a normális. Amiről meg fantáziálsz az nem. Örülj inkább annak, hogy egy ilyen kapcsolatot sikerült elsőre összehoznod, ez nagy eredmény.
2019. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked! Öröm volt elolvasni! Szinte biztos, hogy egymásnak vagytok teremtve. Én pedig irigy lettem🤣 19/f
2019. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Exem is így kezdte anno. Mi mindig mindet elmondtunk egymásnak tehát erről is tudtam már akkor amikor kezdődött. Mivel mindig együtt oldottuk meg a gondjainkat ezt is megpróbáltuk és csak ez az egy megoldás működhet. Sajnos egyre rosszabb lett, akkoriban több rossz tulajdonságom is volt amik negatívan hatottak a kapcsolatunkra mely egyre rosszabbá vállt. Aztán végül feladta. Mi csak 2 évet voltunk együtt. Azóta sincs kapcsolata viszont összejár srácokkal amit persze próbál tagadni, csak a tényeket azért mégsem lehet. Nálunk én voltam az aki komoly kapcsolatot akart (régebben ő is). Én most is azt szeretnék, de csak kavarásokig jutok. Összejöttem 1 lánnyal annak is hamar vége lett, mert végül más kellett neki. Próbáljátok megbeszélni, de nehéz lesz.
2019. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Gondolkodj!


20 éves vagy, 3,5 éve lekötve 1 valakivel, míg mások élnek és élvezik az életet. Egyértelmű, hogy vágysz az újra.


LÉPJ KI MOST!


De tényleg! Ha maradsz, és 3-4 év múlva esküvő, majd gyerek, akkor sokkal gázabb lesz válni, vagyont és gyereket megosztani,...


A fiatal ÉLETED elsorvad a srác mellett! És ne írj olyat, hogy Ő AZ IGAZI, ha nem voltak mások.


Én mindig azt hittem, hogy nagyapám Ladája a legjobb kocsi a világon, aztán apám vett egy Fordot, nekem meg most Audim van. :) És! Tudom, hogy a Maserati sokkal jobb lenne!

2019. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, mikor összejöttem a férjemmel, előtte semmitérő kapcsolataink voltak, szex téren elsők voltunk egymásnak. Nagyon jól megvagyunk, nem vágytunk soha másra. Jó érzés olvasni, hogy más is képes fiatalon komoly kapcsolatra. De! Ha már benned van egy elnyomott vágy, az nem fog elmúlni, csak erősödni. Nem mondom, hogy szakíts, de ha már 3 év után ez a helyzet, sajnos nem hinném, hogy tartós lesz. Eljön majd az a pont, mikor a vágyaid fognak irányítani. Lényeg, hogy ha úgy érzed, meg tudnád csalni, lépj ki a kapcsolatból, mindkettőtök érdekében. 26N
2019. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-össel értek egyet. Ha már most sincs szenvedély, ilyen fiatalon, akkor nagyon hamar begyepesedsz. Nem vagy boldog, nem vagy szerelmes, ez csak a megszokás. Ilyenkor szokás időt kérni, különmenni, és majd kiderül. Szerintem te felszabadulnál, kivirulnál, asszonysors helyett elkezdenél élni. És nem utólag bánnád, hogy valamit kihagytál az életedből. Lehet, hogy őt ez nagyon megviselné, mert nem várta, de lehet, hogy ő is csak rutinból van veled, és nem érezné sorscsapásnak, ha külön mennétek.
2019. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg vele, próbáljátok meg együtt kitalálni hogy mi lenne a legjobb. De szerintem, ha valami újra vágysz, bulizni akarsz, akkor talán ideiglenesen szüneteltessétek a kapcsolatotokat, élvezd az életet, próbáld ki amiket szeretnél, és el fog jönni egy pont amikor kiszórakoztad magad, és ha még akkor is szereted a barátodat és úgy érzed hogy nem tudsz nélküle élni akkor visszamész hozzá, csak már tapasztalatokkal és biztosan tudva, hogy nála jobbat nem találsz
2019. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 GuyFromNewCity ***** válasza:
34%

Majd ha gyereket lesz nem fogsz unatkozni nyugi😂

Élvezd ki mert kevés nyugis éved lesz már

És el ne hadj a barátod ennyiért akivel ilyen jól megvagy


Mondjuk pont én beszélek akinek gyereke sincs de mind1😅

2019. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak az újdonság varázsa hiányzik és ezért kezdtél el érdeklődni más iránt? Lehet csak fel kell dobni valami újjal a kapcsolatot.


Bár lehet hülyeséget írok 😅😅

2019. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!