Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg sok olyan lány van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok olyan lány van aki 181 cm alatt nem jön össze fiúval?

Figyelt kérdés

Tényleg a lányok nagy részének főleg a 170+ magassággal rendelkező lányoknak elvárás az , hogy 181 cm legyen az ember! És 1-2-3 cm sem hiányozhat? Ezt egy 169-170 magas, lány “barátom” mondta nekem , hogy ő csak 180 cm felett jön össze fiúval! Megkérdeztem tőle , hogy 179-180 a legalja. Azt mondta erre , hogy legalább 181, az alatt nem lehet fél cm-el sem egy fiú! És én is csak 179 cm körűl vagyok. Nem értem miért pont 181, mert 180 felett van! Vagy egyátalán miért nem enged el 1-2 cm-et belőle? Mert nekem is a minimum a 165-166 mégis össze jöttem korábban egy 163 cm magas lánnyal. Nem érdekelt , hogy nincs 165-166 között mert megszerettem. Pedig én is megtehettem volna , hogy elhajtom azért mert nincs akkora! Nem értem ezt a 15-16 éves lányok miért nem tudnak normálisan gondolkodni,hisz már majdnem felnőttek. Így egy 10 éves se gondolkodik. Jelenleg nekem is egy olyan lány a kiszemeltem aki nem rég tőltötte a 16 évet! És 176 cm magas. Remélem ,hogyha ő is ilyen azelőtt kiszúrom mielőtt bele esnék! Mert ha későn veszem észre akkor a szívem tőrik össze úgy ahogy van. Mivel kecskeméti vagyok így sajnos láttam már elég sok undorító dolgot. Van itt 1-2 olyan is akihez Iphone XR kell meg Bmw m7 meg ilyenek!

17/F



2019. máj. 8. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Jól néz ki egy magas férfi, de nem az a döntő. Viszont ha nagyon alacsony, szerintem a nők nagy részének az már nem jön be.
2019. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert 180-181 alatt már nagyon alacsonynak számít egy férfi, főleg egy 176-177 cm magas lánynak ugye a kiszemeltem is ennyi?!
2019. máj. 8. 16:53
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Igen!


Sok lánynak magas pasi kell...amíg rá nem jönnek, hogy semmit nem ér a 180-190 centi, ha a srác takarító, minimálbéres. Na akkor lesz jó nekik a 167 centis bróker.

2019. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Aki a magasságod, külsőd, kocsid, munkád...alapján ítél meg, azzal nem kell foglalkozni, mert az egy ribi. N
2019. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2%

4.-nek igaza van!


Ezért van sok gyári melós, takarító és hajléktalan srácnak mély érzésű, tisztalelkű, modell csaja! >:)

2019. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
#1 vagyok. Én speciel 165 cm alattira gondoltam. 😄 Viszont nem lehetetlen nekik sem, mert más tulajdonságokkal lehet kompenzálni. Ha meg a csaj annyira finnyás, hogy a magasságod miatt nem akar tőled semmit, hidd el, hosszútávon neked jobb, hogy nem vele kezdtél... Amúgy igazságtalan amiket olvasok itt, mert úgy csináltok, mintha ti nem válogatnátok.
2019. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
És az meg sem fordul a fejedben, hogy nem a magasságoddal van baj?
2019. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem a béemvé meg az ájfón a döntő; ez teljesen mellékes. Nem a márka, hanem a megjelenés számít!



Kicsit jobban a lényegre térve: Nekem se jön be, sőt abszolút nem, ha 180 alatti egy férfi, mert a magas ember férfias(mármint a megjelenése), az alacsony mg gyerekes.



Az alacsony férfiak taszítóak nekem, a magasak(de csak a magas-vékony-egy kissé izmos)olyan peckes mozgásúak, férfiasak, szexisek, csodálatosak, méltóságteljesek.

2019. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Van egy elég magas barátnőm, majdnem 180 centi. Nyilván, ha a srác csak 175 cm, akkor alacsonyabb nála, nem vehet fel magassarkút, le kell hajolnia hozzá egy csókért stb. Ezt sok lány nem szereti.


Az alacsonyabb lányok is általában jobban szeretik a magasabb pasikat, de szerintem ott már nem olyan mérvadó, hogy valaki 178 vagy 181 cm. Pláne egy alacsonyabb, 150-160 centis lány nem biztos hogy a tőle jóval magasabb pasikért lesz oda.


Egyébként a barátnőd aki azt mondta nem lehet egy pasi 181 alatt, az tuti mérőszalaggal jár randizni...

2019. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Jajj, de gyerekek vagytok még. :D Bezzeg máskor "a belső fontosabb" van minden kérdésnél, de a magasság az nem külsőség, igaz?

Ha szerelmes az ember, akkor nem a magasság lesz a mérvadó, hanem a személyiség. Teljesen mindegy lesz, hogy 10 centivel magasabb vagy alacsonyabb lesz az illető. Ezt igazán meg kéne tanulni. És akinek a külső fontosabb, mint a belső, az igenis ribi, mert lazán le fog cserélni másra. Aki meg számolgat, hogy max ennyivel lehet magasabb vagy alacsonyabb, az éretlen egy kapcsolatra. Tehát aki lepontozott vagy megcáfol, az magát minősíti. #4 voltam.

2019. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!