Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek? Ti mit tennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval most állok középiskola választás előtt. (Azért csak választás, mert nem vettek fel sehova mivel az egyik megjelölt iskola hibázott egyébként 4,2es átlagom van! Na de nem ez a fontos..) 2 iskola közül választhatok: megyek Egy közeli gimibe és talán megmarad a fiú akit szeretek. Vagy megyek Egy távolabbi iskolába ahol azt a szakmát tudnám tanulni amit szeretnék viszont kollégiumban kéne lennem így semmi időm nem lenne a fiúra. (Lassan egy hónapja vagyunk együtt De nagyon szeretjük egymást) ő nyártól vagy nyár végétől dolgozni fog. Nem tudom mi tévő legyek, menjek miatta gimibe és tudok vele találkozni vagy menjek messzebbre de akkor elveszítem?

2019. máj. 8. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne a fiu miatt menj!!! Ne legyel mar buta!
2019. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem CSAK miatta, de őt is nézem ebben a dologban mert fájna ha szakítanánk
2019. máj. 8. 19:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most majdnem egy hónapja együtt vagytok

ami nem sok idő, még sok minden változhat. Csak a fiúért gimibe menni pedig hülyeség ha nem is szereted azt amit ott tanulsz különben is szakma jobban kifizetödik. Nem tudom mások hogy gondolják de a SZAKMUNKÁS MINDENT VISZ! Pár év múlva pedig te is én is máshogy fogunk gondolkodni. Én pl: valami programozó szakra akartam menni amit nem is szerettem volna végül gépészetre mentem és nem bántam meg. Koleszban pedig hát azért vannak emlékezetes pillanatok😄

2019. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A fiú ne legyen választó ok. Gondolkodj, hogy mit szeretnél csinálni? Érettségi után (esetleg még egy évet maradsz ha úgy tanulod a szakmát) dolgozni, elhelyezkedni ott ahol szeretnél vagy gimi, érettségi, egyetem és még jó pár évnyi tanulás, de kapsz egy diplomát, ami idősebb korodban jól fog jönni. A kolit ki lehet bírni, bár nálunk a kolisoknak mindig van miről panaszkodni (vallásos koli, néha ellopják a cuccaikat, szigorú nevelők stb.) és szerintem sokkal kellemesebb otthon aludni, anyu kosztját enni, de ki lehet bírni nélküle.

Esetleg a városodban a be nem telt szakokra nem tudsz jelentkezni? Vagy méltányossági kérelemmel bekuncsorogni magad valami közeli suliba ahol tanulhatod azt, amit szeretnél?

2019. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem városban lakom sajnos. A gimnázium után az a tervem, hogy felnőtt oktatáson megcsinálom azt a szakot amit szeretnék. Koli kibírható, igen, de nem lenne időm a kapcsolatra mert hétvégente azért mégiscsak a családdal szeretnék lenni. Sajnos mindenhogyan rosszul jön ki a dolog szerintem. Ha gimi, akkor nem tanulok szakot de ha szakgimibe megyek akkor tudom azt tanulni ami szeretnék lenni, viszont a kapcsolatnak búcsútinthetek szerintem
2019. máj. 8. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Koliba is talalnal magadnak fiut hidd el
2019. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 GuyFromNewCity ***** válasza:
100%
Ebben a korban fontosabb a tanulás mint egy kapcsolat. Hidd el nekem mert tudom és én elbasztam anno😔
2019. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én is most megyek gimnáziumba és kolis leszek. Szerintem kell az hogy egy kicsit kiszakadj otthonról és megpróbáld magad egy full új környezetben. Ha azt mondod 4,2 az átlagod válaszd az erősebb iskolát. Általában e téren a gimnázium az erősebb de ha a szaki jobban bejönne oda menj. Ez lehet nyalas lesz de ha tenyleg szeretitek egymást meg tudjátok oldani. Ha viszont szakítotok akkor találsz jobbat is...
2019. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt az iskolát válaszd, ahova szívesebben járnál, amelyik jobban érdekel.

Fiú miatt ne menj máshova. Én elhiszem, hogy szereted meg nagyon jól megvagytok, de ezért nem érdemes mindent máshogy tervezni. Kívánok nektek minden jót, de általában (persze vannak kivételek) ezek a kapcsolatok nem tartanak olyan sokáig. Lehet, hogy ugyanabba az iskolába járnátok, 1 év múlva szakítanátok, te meg bánnád, hogy nem a másikba mentél.

Ha meg úgy alakul hogy szakítotok, akkor természetes hogy szomorú vagy, de ne csüggedj, fiatal vagy még, elmúlik, előtted az élet, lesznek más kapcsolataid is.

Tapasztalatból beszélek, én is voltam már nagyon szerelmes valakibe, de ezért szerintem nem éri meg felborítani a dolgokat. Most már semmit nem érzek a fiú iránt és bánnám, ha miatta mindent másképp csináltam volna.

2019. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!