Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire normális?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális? Mit kéne tenni? Érdemes még folytatni?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon nagyon, betegesen féltékeny.

Az osztalytársaimra, (lányok) ha beszélek velük ki van akadva, és mindennap számon kér hogy kivel s mit beszélek, és konkrétan kerdore von hogy miert nem tudok csondben elulni es miert kell beszelgetnem..

Barmi féle nőnemű egyedre féltékeny, akivel akarmilyen kapcsolatba kerülök(beszéd), és akkor en vagyok a szr hogy hogy mertem beszelni.

(a suli 99 szazaleka lany)

Es már barataim sincsenek, ugyanis minden időt vele toltok es elhanyagolom oket..

Mindenbe bele tud kotni..

Nagyon turelmes vagyok, de ma is azert akadt ki mert nem mondtam el kivel beszélgettem, és már kicsit elegem van belőle és gondolokozok a szakitáson..

Telefont termeszetesem ha elottehagyom turkalja.. Hat turkalja nem erdekel csak a bizalmamat feleje ingatja mast nem er el vele..

Szerintetek mit kene tenni?

Megprobalom vele megbeszelni hatha sikerul bar mar voltak megbeszelesek 0 sikerrel..



2019. máj. 8. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban vagy vele, tehát alapnak kéne lennie a kommunikációnak. Ha nem változtat, vagy neki áll fejjebb, szakíts.
2019. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, de ha nem változik ez, hosszútávon kínszenvedés lesz, akkor inkább kezdj tiszta lappal.

Kíváncsi vagyok, ha te így viselkednél, hogy konkrétan nyomozol utána, akkor mit szólna hozzá.

2019. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kommunikáció ugy ahogy van, csak bizalom a reszerol kb semmi..
2019. máj. 9. 06:57
 4/7 anonim ***** válasza:
O beszelgethet fiukkal?
2019. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha csak nem adtál neki okot a féltékenységre,akkor ez közel sem normális. Egy idő után ki fogsz belőle szeretni, mert egy ember sem bírja azt, ha valaki tíz körömmel kapaszkodik belé,és oktalanul gyanusítgatják.Talán valahogy így vázold fel neki a helyzetet, értesd meg vele ez hová vezet.
2019. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okot nem adtam ra de o csinalt maganak
2019. máj. 9. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak önbizalom hiányos a drága

Valószínűleg nem mutatod ki neki eléggé,hogy neked csak ő van és az osztálytarsaid nem érdekelnek.

Bár én eleve nem jöttem volna össze olyan sráccal aki ilyen suliba jár.

Vagy amugy iskola társal sem jönnék össze.

Most gondolj bele szakítotok és nap mint nap látod majd.

Vagy neki hogy fog az esni a szakítás után (ha a suli 99%-a lány)sulibol való csajjal jössz össze?

Szerintem lazán halálra van ítélve a kapcsolat.

Bele sem kellett volna menni

(Egyéni vélemény)

2019. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!