Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tehat adott egy 21 eves srac...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehat adott egy 21 eves srac es egy 16 eves lany. A lany szuz amikor osszejonnek, es kb. harom honap jaras utan szakitottak. Szerintetek lefekudtek ezido alatt egymassal vagy nem?

Figyelt kérdés

Csendesebb lanyrol van szo se azelott, se azutan nem volt baratja. (Mar eltelt egy ev, most 17 eves a lany)

Elore is koszonom a valaszokat, bocsanat az ekezethianyert csak telefonrol irtam.



2019. máj. 8. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Simán lehet, 21-esnek megvolt aztán dobta. Valószinűtlen hogy még szűz persze lehet kivételes lány aki határozott és ellen tudott állni de erre kb 5% esély
2019. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 GuyFromNewCity ***** válasza:
0%
Ez most egy elméleti kérdés lenne?🤔
2019. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
NTR amúgy xddd
2019. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Valos a sztori, mit jelent az h ntr?

Amugy a lany nagyon szep es okos es mondom h valogatos. A srac hulye es atlagos kinezetu. En arra gondoltam, h nem volt mas de vegul inkabb ebbol sem lett semmi.

2019. máj. 9. 00:01
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Tetszik egy lány akit megakarsz kapni, és erre összejön egy pasival aki elveszi szüzességét és egyfajta féltékenység irigység érzetét kelti a férfiban aki nem kaphatta meg a lányt, az a NTR.
2019. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akk nem ntr, ez az egesz story mas en csak kivancsi vagyok, hogy hogy latjatok. De koszi a definiciot, mostmar ezt is tudom
2019. máj. 9. 00:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem
2019. máj. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Te vagy a lány?
2019. máj. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert? Simán lehetséges, hogy még az. Azért vannak még olyan lányok, akik nem 3 hónap járás után adják oda magukat.
2019. máj. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez teljes mértékben a lánytól függ.

Ha csak itt gyk-n is szétnézel, sok 15-16 éves lány írja, hogy a pasi le akar feküdni velük, ők viszont nem.

Nem annyira hihetetlenül ritka, hogy egy pár hónapos kapcsolatban ilyen fiatalon a lány nem akar szexelni.

2019. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!