Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy érjem el hogy a szüleim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy a szüleim elfogadják a barátom?

Figyelt kérdés
A legfőbb gondjuk az, hogy 7 évvel idősebb nálam. Nekem papolnak, hogy nekem már bárki jó, és hogy nagyon nem néz ki jól. Közben nagyon aranyos, mellettem áll mindenben. Anyum csak látásból ismeri, és mégis elitéli. Valaki tudna segíteni?

2019. máj. 9. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Esetleg leültél beszélni a szüleiddel, hogy előbb inkább ismerjék meg és utána ítélkezzenek? Mi lenne, ha megkérnéd őket, hogy adjanak egyetlen esélyt, hogy jobban megismerjék és bemutatod nekik a srácot? Hátha bejön és elnyeri a tetszésüket, főleg, ha látják a szüleid rajta, hogy mennyire szeret téged. Biztos nem akarnak neked rosszat, csak féltenek. :)
2019. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne anyukad dontson el. Uljetek le, ne kulso alapjan iteljsen el, mondd azt hogy nagyon jo sracrol van szo, nagy lelke van, ennyi.
2019. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!