Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mással beszélget?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással beszélget?

Figyelt kérdés
Megláttam hogy a barátom akivel 1,5 éve együtt vagyunk más lánnyal beszélget. Amivel nem lenne gondom. Elolvastam (tudom magánszféra) és nem éppen baráti beszélgetés volt. Ilyen szexuális témák voltak amiket az ember nem beszélget a haverjaval. Nagyon rosszul esett és el is mondtam neki hogy láttam. Azt mondta hogy viccből írta és hogy nem gondolta komolyan. Megbeszéltünk hogy akkor folytatjuk de bennem annyira megingott a bizalom. Előtte sosem feltekenykedtem de azóta.. Mit tegyek?

2019. máj. 11. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Én azt tanácsolom, hogy szakíts vele. Inkább most, mint amikor kiderül, hogy össze-vissza csalt, és a végén ő dob ki. Az önértékelésnek is jobb.
2019. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Az biztos, hogy ultimátumot adnék. Soha többet nem beszélhet azzal a nővel. És más idegennel sem,max akit mindketten ismerünk,pl.kolléga stb.

Randomban belenéznék az üzeneteibe ha gyanúsan viselkedik. Ha még egy olyat látnék amit nem illik kapcsolatban más nővel megosztani,akkor repülne. Ill.rákérdeznék, hogy miért nem velem osztja meg a szexualis érdeklődését? Miért a másikkal? Akkor látnám, hogy kertel-e.

2019. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem ismerem a barátod, de.

Nekem van egy fiú barátom, együtt nőttünk fel szinte, 10-11 éve ismerjük egymást:)

Olyan, mintha a testvérem lenne (bár a tesómmal érdekes módon ki nem állhatják egymás:/).

Néha mi is szoktunk poénkodni perverz dolgokkal, de a végén hozzá tesszük, hogy “de ugye te is csak poénkodtál?”, mivel mind2nknek van párja. Szóval lehet ő is csak ilyen.

Bár egyébként én is féltékeny lennék a páromra egy ilyenért, hiába vagyok benne és látom a dolgot. De szakítani nem szakítanék vele.

Ugyan úgy perverzkedek vele, mint a legjobb baràtnőmmel, kb ilyen a kapcsolatunk.

És nem, egyik se érez semmit a másik iránt.

2019. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Hű de össze-vissza lett, remélem érthető
2019. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Rognar ***** válasza:
78%

Másodiknak...


Neked elment az eszed

Az hogy engedély nélkül nézegetnéd az üzeneteket, és elzárnád a külvilágtól az enyhén szólva is elmebetegség..

Ilyen esetben ki lennél hajítva az ajtón és meg sem kéne várnod hogy megcsaljanak..

2019. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Engem személy szerint nem zavarna az ilyen, de megértem, hogy téged miért.

Az a gond, hogy nem kaptunk elég infót ahhoz, hogy meg tudjuk mondani tényleg csak poénkodott vagy nem? Nagy eséllyel nem amúgy, és ha nem bízol benne (a mai korban érthető, egy titkos beszélgetés Messengeren és meg van oldva, hogy sose lásd miről beszélgetnek :p), akkor el kellene gondolkoznod, hogy benne akarsz-e maradni egy ilyen kapcsolatban vagy nem.

2019. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5ösnek

Elmondanám, hogy eddigi kapcsolataimban 2szer néztem meg üzenetet. Egyszer gyanúm volt,ami be is talált,viszonya volt.

Második alkalommal ő bukott le, hogy turkál a magánéletemben, így mondtam neki, hogy én is megnézem az övét, így fair. Se előtte,se utána nem nézegettem egyik páromét se. Nem zártam be őket, mentek nélkülem bulizni is,sosem zavart. Míg meg nem csalt egy másik is. Utána természetesen gyanakvóbb lettem. A jelenlegi párom/élettársam,aki a leendő gyermekem apja soha nem viselkedett gyanúsan,maximálisan bízom benne,így meg sem fordult a fejemben,hogy szaglásszak utána, vagy nyomon kövessem. De ha más csajjal beszélgetne szexuális tartalmakról,esetleg húznák egymás agyát azt akkor sem tartanám egészségesnek, bár ki nem rúgnám még emiatt. De tény, hogy bántana és megszabnám a határokat. Nem.hiszem el,ha a te barátnőd szexizne mással és lebukna,simán megsimogatnád a buksiját, hogy jól tetted..ha igen,akkor nem en vagyok elmebeteg,hanem te. Mellesleg ilyen stílusú emberrel szóba se állnék.

2019. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy zavar és meg is értem. Sajnos az esély megvan rá hogy meg fog csalni. A lépést neked kell eldönteni hogy adsz neki egy esélyt és bízol benne, hogy nem fogja csinálni vagy dobod. Neked kell tudni!
2019. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja igen a haver az lány ez kimaradt
2019. máj. 11. 16:20
 10/10 Rognar ***** válasza:

Ma 13:29

Egyértelmű hogy ha kiderül hogy megcsalt, akkor vége a kapcsolatnak. Nem is ez a kérdés. Hanem az hogy ha csupá "gyanúsan" viselkedik(es nem derult ki meg semmi) qkkor van e jogod turkálni a szennyesében..

Szerintem nincs

2019. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!