Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm nem akar orálisan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gangsterzrue kérdése:

A barátnőm nem akar orálisan kielégíteni, pedig én minden alkalommal megteszem neki. Mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk már együtt, már csinálta és nagyon jó volt, de abbahagyta. Mindig azzal jön, hogy neki ez furcsa. Még a szexig se jutottunk el ami qrvára gáz nekem. Kiverni kiszokta, de amikor közbe kérem, h csináljon meg, akkor nem válaszol semmit csak veri tovább. Én 17/F, ő 16/L

Normális válaszokat légyszives.


2019. máj. 11. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Egyszeruen nem szereti nincs ebben semmi kulonos

Ez olyan dolog amit nem kenyszerbol azert kell csinalni mert a masik is megteszi vele.... a szex, a kulonbozo hozza tartozo dolgok addig jo amig mind ket fel akarja es mind ket fel elvezi...

2019. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Még nem elég érett a szexhez, nem vágyik rá, nem élvezi. Kiverni is valószínűleg kényszerből teszi, hogy ne hagyd el.
2019. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sem élvezi, az egészet egy kényszernek érzi. Ezért szokták mondani, hogy nem kellene korán kezdeni a szexet, mert attól, hogy mestruál, vagy kiveri neked, még nem érett rá
2019. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Túl fiatalok vagytok még. Ha nincs kedve hozzá, akkor ne kényszerisd. El fog jönni az ideje, amikor majd ő is akarni fogja a szexet. Az orál meg olyan, ha nem akarja akkor nem, ennyi.
2019. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!