Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire akadájoz meg pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire akadájoz meg pár találásban az, hogy minden 4. dik ember 19-20 évesnek néz ki?

Figyelt kérdés
Ez valakinek lehet , hogy nem átok hanem áldás. Mert az “idősebb” korosztály is bejön nekik. De nekem csak a fiatalabb korosztály jön be, meg jobban el is tudok beszélgetni velük 15-16 évesek! És szàmomra egyenlőre átok ez , hogy minden hónapba legalább egy lány vagy fiú. Akit megismerek azt mondja nekem , hogy 20 évesnek is kinézek! Pláne , hogy még idősebbek is mondják ezt. Bár hallok olyanokat ,hogy 21-22 évesen sok srácnak van 14-15 éves csaja. De én ezeket csak hallom sajnos. Az a probléma, hogy már egy velem egy idős 17-18 éves is. Túl érett szerintem mind kűlsőleg mind gondolkodásilag. És én nekem már egy ilyen idős lánnyal sem működne egy párkapcsolat. Mert én nem bírnám mindig az ilyen témákat , hogy politika,suli (még ha polyén is) ,tanulás , stb kell egy kis “gyerekesebb” vicc is néha!

2019. máj. 12. 13:26
1 2
 1/15 Thispain ***** válasza:
58%
Ab pártalálásban azokat akadályozza az, hogy minden 4-ik ember 19-20 évesnek néz ki, akik más emberek alapján határozzák meg az életüket, Nálad viszont még egy tényező fenn áll. J, és ly összetévesztése, és mit is csinál minden hónapban legalább egy lány, vagy fiú ebben a mondatban(És szàmomra egyenlőre átok ez , hogy minden hónapba legalább egy lány vagy fiú.)? Az utolsó mondatod arra utal, hogy nem csak kinézetileg, szellemileg is idős vagy, legalább is, ha ezt akartad leírni(Bár ezen helyesírási hibák kételkedésre adhatnak okot).
2019. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Thispain ***** válasza:
*A pártalálásban
2019. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 30 évesen sem beszélgetek a politikáról, egy 18 éves meg pláne nem. De ilyen idősen nem párt keresel, úgy sem fog életed végéig vele élni, ő nem a párod, esetleg a barátnőd
2019. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az inverzed, engem 26 évesen néznek 18-20nak xD
2019. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Inkább néznének engem is 15 évesnek.
2019. máj. 12. 16:51
 6/15 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg írni:) Ha azt akarod írni, hogy 4. a pont azt jelenti itt hogy "dik" nem kell külön kiírni 🤦
2019. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy itt problémázol inkább a helyesírást kéne átnézned vagy a szövegalkotást.
2019. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Remek. A kö””ög első válaszoló bele kötött abba , hogy talált a helyesírásomba max 2-3 hibát! A csicsk”k meg jöttek és követték a példáját :D. Gratulálok! Sikerűlt, csak így tovább!
2019. máj. 12. 22:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És most mindenkit privátba sértegetsz:D Én is gratulálok neked.
2019. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem kommentelővel. Ahelyett, hogy privátban sértegetnél mindentit és küldöd őket a melegebb éghajlatra, itt írd ha bajod van. Vagy csak azért írsz privátot, mert olyan rondán írtál, hogy akkor egyből letiltanának?
2019. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!