Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehet tenni, ha egy nap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha egy nap elteltével már így hiányzik?

Figyelt kérdés

A barátommal egy héten egyszer (jobb esetben 2x) találkozunk.

Miután elmegy másnap még elvagyok, de utána már iszonyatosan hiányzik. Tudom, ez normális, viszont hajlamos vagyok ilyenkor annyira rossz kedvű lenni, hogy senkihez nincs kedvem, mindenki idegesít, nem tudok rendesen koncentrálni semmire, és nem is akarok igazából.

És ez szerintem nem oké. Nem akarok bunkó lenni az emberekkel, pedig ilyenkor előfordul.

Mit lehetne tenni?



2019. máj. 13. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondanám a videó-chatet és hasonló okosságokat, de saját tapasztalat alapján azt tudom mondani, hogy nem sokat ér ahhoz képest, mint amikor a saját karjaid között tudhatod a másikat. Valahogy próbáljatok meg többet találkozni, nem feltétlen kell minden egyes alkalommal fél napot eltölteni a másikkal (bár tudom, az lenne az igazi :D). Én volt, hogy 20 perc miatt is képes voltam szakadó esőben megvárni a sulija előtt, hogy amíg fel nem száll a buszra, had láthassam. Mindenki volt már ebben a cipőben.


Kitartást. :)

2019. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizonyos szintig normális, de nem teljesen. Nem szabad valaki hiánya miatt ennyire bezizzeni. Tudatosítsd magadban, hogy nélküle is boldogulnod kell az életben, nélküle is élned kell. Foglald le magad pl. tanulj, olvass, filmezz, hobbizz, mozudulj ki és tanuld meg kezelni az érzelmeidet.
2019. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!