Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért hagy el mindenki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagy el mindenki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem mi lehet a baj. Már a harmadik eset az, amikor több randi után összejövök egy fiúval és az első 2-3 héten egyfolytában bókol, érezteti velem, hogy szeret, szerelmet vall, majd kb egy hónap után elkezd ritkábban keresni, majd végül kiszivárog az életemből. Teljesen megértem, hogy fiatalok vagyunk, de miért kell akkor ennyire elhamarkodottan ki mondani azt a masiknak hogy szereted? Most 3 hete vagyok egyutt a baratommal, hetvegen nalunk volt, akkor minden szuper volt, de mai nap nem is keresett, annyira felek hogy o is elhagy. Mindenki csak elhagy:(

2019. máj. 13. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Gyere sírjunk együtt
2019. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi ido, mig megismer. Aztan menekul.
2019. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Ne add be ilyen hamar a derekad?

Hagyj időt magadnak megismerni a másikat?

Szerelemből jöjj össze valakivel?

Ne legyen mindig kapcsolatod?

Keresd mondjuk a mostani barátodat te?


Építs kapcsolatot szerelemre, bizalomra, kötődésre és ne csak pár randira. Ápoljátok a kapcsolatot. Kommunikáció, a másik valódi megismerése. Ne keress mindig valakit.

A lényeg, hogy mindig azzal jöjj össze, akibe szerelemes vagy. Nem csak tetszik, helyes, jófej. Azzal, akit ismersz. Azért történtek ezek meg veled, mert nem volt elég időd megismerni a valódi énjüket, mielőtt el kezdtetek volna járni.

2019. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs senkid, nincsen ki elhagyjon. ( [link] )


Vicces, hogy egy ilyen troll hozzászólás mögött mennyi negatív érzelem képes összegyűlni.. Egyébként meg hármas válaszoló remekül leírta. :D

2019. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na igen, ezt én sem értettem soha. Nyugi nem csak a fiúk ilyenek, velem is ez volt kb minden alkalommal. Pár hétig én vagyok a minden, utána meg jaj bocs mégse... pf :D
2019. máj. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vele most pont mas a helyzet. Mar 1 eve ismerjuk egymast, kisebb nagyobb megszakitasokkal folyamatosan tartottuk a kapcsolatot. Mindig lelkesen keresett, es februarban azt mondta, hogy o nem csak barati szamdekkal szeretne találkozgatni velem. Szoval hivatalosan most leszunk par nap mulva egy honapja egyutt, es nem, nem adom magam konnyen, mert en is pont ugy allok a kapcsolatokhoz,hogy mindenhez ido es bizalom kell. Egyszeruen elszomorit, hogy nem kell senkinek az ilyesfajta hozzaallasom:(
2019. máj. 14. 07:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3 esetből tehát levontad, hogy mindenki ezt csinálja. Még a ruletten is 65 alkalom volt a leghosszabb páros szám sorozat. Ebből aztán tényleg mindenki azt gondolhatná, hogy csak páros számokra érdemes fogadni.
2019. máj. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy mindenki, de ha zsinórban harmadjára történik ez veled, akkor szerintem más is így érezne.
2019. máj. 14. 08:24
 9/12 anonim ***** válasza:
türelem. Majd lassan abba az irányba fordulsz, ahol nem csak ilyen lúzerek vannak.
2019. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zsombi55 ***** válasza:
Ha ő nem jelentkezik miért nem keresed fel te?
2019. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!