Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudok ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ezzel a helyzettel kezdeni?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel és mostanába egyre többszőr kifakad, hogy nem akar elveszíteni, meg sose hisz nekem, ha azt mondom, hogy gyönyörű!Annyira nincs önbizalma szegénynek, én mindig csak pozitívan állok hozzá!Meg mostanába egyedül akar lenni, és ilyenkor nem hajlandó velem beszélni!Látom, hogy van valami baja, de sose mondja meg!Mit tudok tenni?Én 20 a barátnőm 19

2019. máj. 14. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Támogasd továbbra is és próbáld elérni, hogy elmodja neked hogy mi a baja
2019. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!