KezdƑoldal » Tini pĂĄrkapcsolatok » PĂĄrkapcsolatok » Mit tegyek? 😟 Sos

Figyelem! A Tini pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei 16 Ă©ven felĂŒli lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 16 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 😟 Sos

Figyelt kérdés
SzĂłval a pĂĄrommal eggyĂŒtt vagyunk mĂĄr egy ideje több mint fĂ©l Ă©ve.Vele volt az elsƑ szex szĂĄmomra de ez fordĂ­tva mĂĄr nem igaz,Ă©s ez itt a problĂ©ma, ki derĂŒlt ugyanis idƑközben volt 2 nĂĄla jĂłval idƑsebb manussal mĂ©g ki tudja hĂĄny kis hĂŒlye gyerekkel.Mondtam neki h Ă­gy ez nekem nem fog menni ,vessĂŒnk vĂ©get ennek a kapcsolatnak Ă©s kĂ©sz,de Ƒ nem megy bele hivogat sĂ­r stb... Ă©s addig h mĂĄr nem bĂ­rtam tovĂĄbb nĂ©zni vissza fogadtam.Amugy kedves lĂĄny meg tĂ©nyleg szeret de nem fogja fel h nekem Ă­gy ez rossz.Nem tudom meddig bĂ­rom Ă­gy ezt mĂ©g ,megcsalni nem igazĂĄn akarom mĂ©g ilyenek.Nekem mĂĄr börtön ez a kapcsolat.mi lenne a helyes döntĂ©s?

2019. mĂĄj. 15. 03:05
1 2
 1/12 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Szal’ ha jĂłl Ă©rtem: az a bajod, hogy a csajod elƑtted mĂ©g volt 2 fiĂșval szexuĂĄlisan egyĂŒtt?
2019. mĂĄj. 15. 05:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/12 anonim ***** vĂĄlasza:

MiĂȘrt baj neked, hogy nem te voltĂĄl neki az elsƑ?

Ez nem azt jelenti, hogy mĂĄsokkal szeretne lenni.

Gondolj bele, ha neked lett volna mĂĄr 3 kapcsolatod, partnered, akkor a 4.csaj aki szƱz akkor fel kellene hĂąborodnia hogy mi az hogy nem Ƒ neked az elsƑ. Szerintem butasĂĄg.

E miatt marhasĂĄg rosszul ĂȘrezni magad, szerintem.

Vagy akkor nem szereted igazĂĄn a csajt.

2019. mĂĄj. 15. 07:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/12 anonim ***** vĂĄlasza:
Én is ilyen voltam, majd idƑvel elnövöd.
2019. mĂĄj. 15. 08:38
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/12 anonim ***** vĂĄlasza:

Nem fogsz talalni olyan csajt aki elotted meg senkivel sem volt

Ha megis talalnal akkor o neki lenne oka felhabarodni, hogy te elotte mar massal voltal

2019. mĂĄj. 15. 11:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/12 A kĂ©rdezƑ kommentje:
1# vĂĄlaszolĂł nem "csak"az a baj ,hogy mĂĄssal is volt hanem az ,hogy nĂĄla jĂłval idƑsebbekkel kb a korkĂŒlönbsĂ©g 25 Ă©v Ă©s fĂ©lre Ă©rtĂ©s ne essĂ©k nincs kisebbsĂ©gi komplexusom csak az zavar,hogy nĂĄla ennyi idƑvel idƑsebb palikkal volt.Azt mondta,hogy gyerek volt mĂ©g ,hogy ĂĄtvertĂ©k stb...de valahogy ez az egĂ©sz nekem undorĂ­tĂł,nem is tudom azĂłta megcsĂłkolni sem😐
2019. mĂĄj. 15. 18:31
 6/12 anonim ***** vĂĄlasza:
Nem is ismert akkor meg teged mi jogon keres tole szamon ezt?
2019. mĂĄj. 15. 18:57
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/12 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Nem szåmon kérem és oké ,hogy akkor nem ismert de tudnia kellett volna ,hogy basszus 14-15 évesen nem fekszem össze egy pedofillal.(szerintem)és ez a zavaró.
2019. mĂĄj. 15. 22:54
 8/12 A kĂ©rdezƑ kommentje:
De bizonyĂĄra nem fog igazamat adni senki (nem is vĂĄrom el) mert tudom ,hogy az emberek tĂșlnyomĂł rĂ©sze azt mondja ,hogy ehez nekem semmi közöm Ă©s az a mĂșlt.IgazsĂĄg szerint tudom ,hogy a "bĂŒszkesĂ©gemmel"van a problĂ©ma de aki hasonlĂł tĂ­pusĂș ember az szerintem eggyĂŒtt tud velem Ă©rezni.
2019. mĂĄj. 15. 22:59
 9/12 anonim ***** vĂĄlasza:
Az itt a problĂ©ma, hogy csalĂłdtĂĄl benne, ribinek tartod mĂĄr a lelked mĂ©lyĂ©n. Nem olyan, mint amilyennek kĂ©pzelted eddig. Azt javaslom, hogy szakĂ­ts vele, mert ez a tĂŒske benned marad, sƑt meg is undorodhatsz tƑle. Az a baj,hogy rossz Ă©s tĂșl alacsony Ă©rettsĂ©gi szintnĂ©l Ă©rt tĂ©ged ez a dolog ahhoz, hogy rendesen feldolgozd Ă©s elfogadd, hogy akĂĄr meg is vĂĄltoztatott azĂłta. AzĂ©rt az fura, hogy fĂ©l Ă©v alatt nem lĂĄtszott semmi ebbƑl.
2019. mĂĄj. 16. 01:03
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/12 anonim ***** vĂĄlasza:
A gyerekeknek még miért nem kell pårkapcsolat Part 3.
2019. mĂĄj. 16. 01:06
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!