Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Múlóban vannak az érzései?

Már napok óta úgy érzem, hogy a barátom nem táplál olyan erős érzelmeket, mint azelőtt. Egyre többet veszekszünk, egyre többször szól rám erélyesen (természetesen utána bocsánatot kér), de ami a legjobban zavar, hogy beszélget egy lánnyal, aki igaz csak a barátja és sokat segít neki, mégis zavar hogy beszélnek és hiába tettem szóvá, megígérte hogy hagyja, de mégsem teszi. A másik, hogy az exe képeit nézegeti, tetszikeli, van, hogy beszél róla. Másfél éve vagyunk együtt, mindennap találkozunk, de bennem egy kicsit sem változtak a dolgok. Szerintetek?

21L

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolat, szerelem, elmúlás

máj. 16. 01:04  Privát üzenet  

A válaszok
Nehéz hosszú ideig szerepben maradni. Lehet, most jön elő az igazi énje. Elfogyott a türelme, toleranciája, ilyesmi

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 07:41 Privát üzenet
Szerintem a találgatás és esetleges manipulációk kitalálása helyett kézenfekvőbb megemlíteni neki ezt amit ide is leírtál, és leülni vele megbeszélni, mert te így nem érzed jól magadat.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 13:08 Privát üzenet
hagyd ott a qecibe ezt a sunyi hisztis gyökeret. ha agresszív azonnal vágd ki női önérzetedet senkinek ne engedd megsérteni te se meg egy csaj se. lányokkal kemény az utcán meg kap egy pofont utána 9 hónapig a pszichológushhoz jár a mutteral úgy összerogyik. meg ez a nyomi miközben neked sóderol nemcsak nézi meg ttszikeli hanem recskázik is az exre ez tutifix

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 16. 14:18 Privát üzenet

Az ex kiverné a biztit kicsit.

Oda figyelhetne erre. Bár nem tudom titkolja, te látod, vagy öszintén elötted?

Nevető görcsöt mondjuk egytől se kapnék.

A barát az más tészta. El lehet venni a kedvét a másiknak egy életre, ha ezt is meg akarják szabni.

Mindenképpen probálj beszélni vele, de ne inkvizitorként.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 16. 16:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy lányt visszautasított egy fiú, viszont a lánynak még mindig nem múltak el az érzései, viszont a fiú sokszor keresi a társaságát akkor mit tegyen a lány?
Ha megcsókolom, akkor mélyülhetnek az érzései?
Honnan lehet rájönni, ha egy srácnak érzései vannak felém?
Lehetnek ezúttal komolyabb érzései irántam?
Ennyi év után is újra előjöttek volna az érzései?
Honnan tudhatom, ha tetszem egy lánynak vagy akár komolyabb érzései vannak irántam?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!