Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mennyi idő után, miért és hogy szakítottatok?

máj. 16. 05:00  Privát üzenet  

A válaszok
8 hónap után, interneten keresztül mert nagyon messze laktunk egymástól. Elegem lett a hülyeségeiből, változtatni nem tudott és nem is akart, ezért szakítottam vele. 18L

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 16. 06:56 Privát üzenet
4 év után, amikor elmentem egyetemre. Leültünk és megbeszéltük, hogy ez így már úgysem fog működni.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 16. 07:25 Privát üzenet
Penryn nevű felhasználó válasza:

Majdnem 3 év után szakítottam vele, személyesen találkoztunk semleges helyen. Az ok pedig az volt, hogy rájöttem, nekem nagyon nem ez kell, nem kell a szorongás és a gyomorgörcs, és sokkal jobban érezném magam nélküle. Ez 1 hónapja volt, és tényleg sokkal jobban érzem magam, nyugodtan alszom, nem szorongok(pedig érettségiztem is, szoval lett volna okom stresszelni), egyszerűen kivirultam.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont máj. 16. 12:47 Privát üzenet
9 hónap után. Túl sokat veszekedtünk, már egymás idegeire mentünk folyamatosan. Eleinte még csak szóba jött, majd úgy döntöttünk, hogy ezt élőbe jobb lenne átbeszélni. Mire eljött a találkozó napja, már tudtuk, hogy nem megbeszélni fogjuk, hanem szakítani. A veszekedések ellenére nem váltunk el haraggal, és adtunk a másiknak egy utolsó csókot. Azóta is bánom, hogy akkoriban annyira éretlenek voltunk a problémák megoldására, és a helyzetek kezelésére. Mai fejjel biztosan másképp történt volna.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 16. 13:06 Privát üzenet
egy nap; csak; ;takarodj;

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 24%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 16. 14:11 Privát üzenet
4 hónap után mert idegileg meg anyagilag kikészített és én próbáltam kulturáltan de ő ebben nem volt partner úgyhogy hazudozott rólam minden szart közbe meg próbálta magát visszakönyörögni

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 16. 23:27 Privát üzenet
2 év után mert megcsalt, hazudozott, minden emberi mivoltomban megalázott és kizsigerelt idegileg. Részegek voltunk amikor szakítottunk egy buliban, utána még hónapokig összejártunk és velem csalta a későbbi barátnőit.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont tegnapelőtt 01:30 Privát üzenet
7* neked skizofrén az élettársad ha szakít veled utána meg tovább jár qurni hozzád. te meg egy balfassz vagy hogy engeded.

A válaszíró 24%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont tegnapelőtt 19:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti le szoktátok tiltani az exeteket 1 párkapcsolat lezárása után? Minden esetben? Mondjuk egy 1-2 hetes járás után is? Vagy csak egy hosszabb idő után, ahol már kellemetlenebb?
Ti szakítottatok volna?
Gáz hogy ha még szakítás után is megtartok emlékbe dolgokat, amik exemre emlékeztetnek?
Hétfőn szakított velem a barátom 1 év után. Borzasztóan ki vagyok. Az lehetséges, hogy a fiúknak több idő múlva kezd el hiányozni az exük? 3-4 hét múlva? Fiúk ti ha szakítottatok...
Lányok, ti szakítás után még gondoltok a pasira (ha ti szakítottatok)?
Amikor szakítottatok a barátoddal, mennyi idő után békültetek ki?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!