Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Velem lehet a baj?

Volt egy kapcsolatom, ami fél évig tartott, végül én mondtam ki, hogy legyen vége... A mostani kapcsolatom 9 hónapja tart, de nem érzem azt, amit a legelején...létezhet, hogy akárhány barátnőm lenne, akkor is mindig "ráunnák" az akkorira? Félre értés ne essék, szeretem a mostani párom, csak néha az egész olyan nyeh

18/f

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolat, unalom, szerelem, barátnő, barát, kapcsolat

máj. 16. 21:24  Privát üzenet  

A válaszok
Talán csak nem a megfelelő emberrel alakítottál ki eddig párkapcsolatot. Az elején azért hajlamosabb szemet hunyni az ember a másik hibáira, hiányosságaira.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 21:36 Privát üzenet
Rick és Morty - 1. Évad 6. Rész

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 2/4Időpont máj. 16. 22:09 Privát üzenet
tantótanuló nevű felhasználó válasza:

Néhány cikket idelinkelek, mert amit írsz, teljesen normális. A kapcsolatok hullámoznak, mert az érzelmek is hullámoznak. A boldogság nem jön magától, és ha mindig ugyanazt csináljátok (és most NEM a szexre gondolok elsősorban) - az nyilván uanlmassá válik. Egy kapcsolatért tenni kell. Nem szabad elfelejteni randizni, keresni a másikban az újat, legyenek külön (saját) elfoglaltságaitok, hobbijaitok, és érdeklődjetek a másiké iránt, még akkor is, ha amúgy nem érdekelne. Mindig lehet a másikban felfedezni új dolgokat, főleg, mert folyamatosan változunk - jó esetben fejlődünk.

Az ember megunja az életét, ha nem újít be... De ez nem azt jelenti, hogy magát a partnert kell lecserélni (beújítani), hanem azt, ahogyan együtt éltek, azon kell folyamatos változásokat eszközölni.

Pál Ferit hallgasd, ő beszél arról is, hogy van olyan időszak, amikor kifejezetten idegesít a másik - allergiás vagyok rá - de elmúlik, és ezek mindig időszakok...

Szóval a cikkek:

[link]

[link]

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 17. 10:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat ;)

# 4/4Időpont máj. 20. 17:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért csinálja ezt vélem? Bolondítani akar? Mert sikerul neki
Szerintetek ez normalis vagy mit tehetek?
Szerintetek ez mi volt?
Mi tortenik en ezt mar nem ertem?!?
Érdemes úgy kitartanom valaki mellett, hogy nem foglalkozik velem/nincs rám ideje?
Miért szakított velem? Mi lehetett az oka, ha 2 héttel ezelőtt még szeretett?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!