Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van a lánynak pasija, de engem is kedvel, mit csináljak? Többi lent

Nos az lenne a problémám, hogy körülbelül fél éve ismerek már egy lányt, bevallotta hogy szimpi vagyok neki meg minden, találkoztunk is és találkozni is fogunk még. Mondta hogy van barátja l, de nem ellenezte azt sem, hogy közeledjek felé. El tudok vele mindenről beszélgetni, a találkákat is ő hozza fel, ez miatt nemtudom mit érezhet a leányzó. Próbálkozzak meg nála vagy ne? Vagy várjak addig míg szakítanak a nemtudom mennyi idős kapcsolatukból és addig barátkozzak vele?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, pasi, csaj, fiú, lány, párkapcsolat, kapcsolat, szakítás

máj. 18. 15:02  Privát üzenet  

A válaszok

Az ilyen kapcsolatok úgyse tartanak sokáig ami úgy indúl, hogy van még pasija meg stb..

Téged is le fog cserélni majd egy másikra úgyis

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 18. 15:05 Privát üzenet

Ilyenkor a buta kisfiúk azt felejtik el, hogy velük is ugyanezt csinálná.

Amúgy nekem is van pasim is, meg fiú barátom, és vele is találkozgatok, de nem akarok tőle semmit. Lehet hogy csak barátként kedvel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 18. 15:11 Privát üzenet
Az ilyen lányok szeretnek jóba lenni több sráccal is ha az egyikkel szakítanak összejönnek a másikkal,lehet veled is simán összejön majd később,bár valószínű veled se lesz sokáig,meg én mondjuk alapból sem lennék második

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 18. 15:12 Privát üzenet

Előbb utóbb te is a másik oldalon kötsz ki ...

Volt egy lány, neki végül megbocsátottam ezért azért. Próbáltam úriember lenni,

De az az igazság, megkellett volna b@$zni, és mondani hogy öltözz....

- miért?

- mert 10 perc múlva megy a buszod, le ne késd....

De ez van, az emberek kiszámíthatatlanok...

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 18. 15:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen én is ezt gondolom, de teljesen úgy beszél velem... zavarba van, utalgat a csókra meg ilyenek vagyis nem csak beszélgetünk. Ezelért nehéz nekem ezt most megértenem

# 5/7Időpont máj. 18. 15:40 Privát üzenet
Nem nehéz megérteni, ez egy tipikus tini ribi. Ha nyerő vagy nála, akkor csókold meg fektesd le és felejsd el, mert kapcsolatot nem szabad ilyen lányokkal érző embernek létesíteni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 18. 15:41 Privát üzenet
Van barátja, tehát szállj le róla! Ezeket a dolgokat amit írsz csak te látod bele az egészbe. Neked se esne jól ha rányomulnának a barátnődre!

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 18. 17:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1 éves kapcsolatban vagyok. “Betegesen” féltèkeny vagyok és sajnos nemtudom kezelni. Már azon kiakadok ha màs lànynak a képét tetszikeli vagy éppen vissza igazol egy lánynak....
MIT mondjak egy lanynak?
Rendben van az, ha egy lánynak sok barátja volt már, azaz most már sok exe?
Tetszek ennek a lánynak?
Hogy mondjam el egy hatodikos lanynak hogy szeretem? Mar regota ismerem es szerintem o is kedvel. Mindig megkinal ha hoz vmit. De nem merem mert masok lehet hogy kinevetnenek. De...
Egy olyan lánynak aki nem kedvel engem, mit írhatnék hogy megbocsásson/megenyhüljön az irányomban? (nem jártunk semmi ilyesmi, nem tudom mivel bántottam meg) 18 F

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!