Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van a lánynak pasija, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a lánynak pasija, de engem is kedvel, mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Nos az lenne a problémám, hogy körülbelül fél éve ismerek már egy lányt, bevallotta hogy szimpi vagyok neki meg minden, találkoztunk is és találkozni is fogunk még. Mondta hogy van barátja l, de nem ellenezte azt sem, hogy közeledjek felé. El tudok vele mindenről beszélgetni, a találkákat is ő hozza fel, ez miatt nemtudom mit érezhet a leányzó. Próbálkozzak meg nála vagy ne? Vagy várjak addig míg szakítanak a nemtudom mennyi idős kapcsolatukból és addig barátkozzak vele?

2019. máj. 18. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kapcsolatok úgyse tartanak sokáig ami úgy indúl, hogy van még pasija meg stb..

Téged is le fog cserélni majd egy másikra úgyis

2019. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor a buta kisfiúk azt felejtik el, hogy velük is ugyanezt csinálná.

Amúgy nekem is van pasim is, meg fiú barátom, és vele is találkozgatok, de nem akarok tőle semmit. Lehet hogy csak barátként kedvel.

2019. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányok szeretnek jóba lenni több sráccal is ha az egyikkel szakítanak összejönnek a másikkal,lehet veled is simán összejön majd később,bár valószínű veled se lesz sokáig,meg én mondjuk alapból sem lennék második
2019. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Előbb utóbb te is a másik oldalon kötsz ki ...

Volt egy lány, neki végül megbocsátottam ezért azért. Próbáltam úriember lenni,

De az az igazság, megkellett volna b@$zni, és mondani hogy öltözz....

- miért?

- mert 10 perc múlva megy a buszod, le ne késd....


De ez van, az emberek kiszámíthatatlanok...

2019. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt gondolom, de teljesen úgy beszél velem... zavarba van, utalgat a csókra meg ilyenek vagyis nem csak beszélgetünk. Ezelért nehéz nekem ezt most megértenem
2019. máj. 18. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz megérteni, ez egy tipikus tini ribi. Ha nyerő vagy nála, akkor csókold meg fektesd le és felejsd el, mert kapcsolatot nem szabad ilyen lányokkal érző embernek létesíteni.
2019. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Van barátja, tehát szállj le róla! Ezeket a dolgokat amit írsz csak te látod bele az egészbe. Neked se esne jól ha rányomulnának a barátnődre!
2019. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!