Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A “párom” kicsit erőszakos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A “párom” kicsit erőszakos volt. Szerintetek szakítsak? Hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok a fiú pedig négy évvel idősebb mint én. Még csak kavarunk, egy hónapja.

Semmi komoly nem volt még köztünk csak csók. Eleinte rendes volt, elvitt rengeteg helyre, figyelt rám, érdeklődött.

Pár napja kicsit ittas állapotban találkoztunk, és odanyúlt ahova én nem szerettem volna. Mondtam hogy inkább ne, stb. De ő csak azért is csinálta. Többször is. Majd otthagyott miután felemeltem a hangom.

Másnap bocsánatot kért és az alkholra fogga, de alapjáraton is elég erős személyisége van, viszont most inkább negatív érzéseim vannak iránta.

Nemtudom hogy inkább hagyjam- e ezt a kapcsolatot.. :/


2019. máj. 19. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hagyd, biztos szexre kellettel neki
2019. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Az alkohol nem kifogás természetesen.
2019. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha már felmerült benned a kérdés.. Mondjuk a kavarásnak sem tudom, mi értelme van.
2019. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol csak előhozta az igazi énjét. Szakíts, minél előbb.
2019. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
59%

16 évesen, miért vagy egy 20 éves, alkoholista, állattal?

Komoly, érett, tisztességes férfiak a tenyerükön hordoznának.

2019. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szokott inni, csak egyszeri alkalom volt ez hogy igy talalkoztunk :/
2019. máj. 19. 14:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kamu duma, azt akarja hogy beszopj...
2019. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap "kavarás" után kicsit könyelmű kijelentés az tőled, hogy nem szokott inni.

Tudod úgy szokott folytatódni, hogy az egy után jön a kettő!

Vagy keresel egy normális embert magadnak ...

Ha iszik valaki attól még lehetne normális.

Vagy, mellette maradsz és minden egyes alkalom után megmagyarázod magadnak.

2019. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nem kell tul elemezni. Tetszet amit csinalt?: Nem! Akkor kalap-kabat,es keres magadnak olyat aki nem iszik,vagy nem tesz ilyet ittasan.
2019. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsombi55 ***** válasza:
100%

#6 Az nem számít, hogy hányszor történt meg .. ha egyszer volt többször is lehet. Ha egyszer úgy tűnik, hogy az alkoholra fogva még nem hagytad el később is arra foghatja majd. Persze ez nem biztos, de megtörténhet.


Mellesleg az aki annyit fogyaszt, hogy olyan állapotba kerül azzal én alapból nem kezdenék semmit, nem hogy járjak vele.

2019. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!