Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy fiú akivel régen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel régen barátok voltunk és közel álltunk egymáshoz, megszakítottam vele teljesen a kapcsolatot, nagyon megbántottam, mit tegyek hogy újra kapcsolatot tudjak vele kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel régen barátok voltunk, egy kicsit eltér a kor mert o 6 évvel idosebb tolem. Nagyon jól elvoltunk, de torténtek nagyon rossz dolgok az életemben. Azt írtam neki hogy Haggyjon békén, és letiltottam. Tudom szemét voltam. De nagyon rossz szakaszon mentem keresztul azota nem beszéltunk és nem is láttam.az életem azon szakaszán fogalmam sem volt rola miket teszek.3 éve már ennek. Most felvettem ot facebookon mert csinált egy újjat, vissza is igazolt de nem tudom mit tegyek. Írjak neki? vagy mit kéne tennem? Jóvá akarom tenni, de biztos nagyon megbántottam.
2019. máj. 19. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akkor megbántottad, de csak azért, mert fogalma sem volt arról, hogy miért teszed ezt vele.

Ha elmondod neki, hogy akkor rossz dolgokon mentél keresztül, és akkor az a helyzet ezthozta ki belőled, de nagyon megbántad, akkor biztosan meg fogja érteni.

Tudod, mindig máshogy állunk egy dologhoz, egy cselekedethez, ha tudjuk annak a hátterét!

2019. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló szerepben vagyok mint a srác. S bár nem vagyunk egyformák egyet értek #1-el.

Ha valaha is szeretet megfogja érteni.

Bár nagyon fáj amit tett a lány megbocsájtottam neki úgy, hogy mi nem látjuk egymast már.

2019. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!