Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm utálja, gyűlöli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm utálja, gyűlöli magát, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Én mindig mondom neki, hogy gyönyörű, tökéletes mindene, és nagyon szeretem mindenét stb. De ő tetőtől talpig utálja magát; mindig mondja, hogy milyen kövér, mint egy “hájas disznó”, és hogy mennyire csúnya, meg hogy hogy tudom szeretni stb. Én meg mindig próbálom ellenzeni amit mond, mert nem tartom igaznak, de néha már rettenetesen idegesít, mikor nem tudja elfogadni, hogy nem úgy van ahogy mondja. Én se szeretem magam, de nem érdekel különösebben, viszont már nagyon szeretném ha a barátnőmbe tudnék egy kis önbizalmat vinni, jó volna ha segítenétek!

2019. máj. 19. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

"ha már másod nem is, a szemed az jó!"

99% csak azért mondogatja hogy te mondd az ellentétet.

Ha egyszer nem szállnal bele a játékába, akkor többet nem mondogatják

2019. máj. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ő a maradék 1%-ba tartozik, már egy bő 2 éve ismerem s együtt vagyok vele, tudom mit beszélek.
2019. máj. 19. 23:50
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Ó, de ismerős ez... Biztos őt is halálba fikázta valaki gyerekkorában, hogy de ronda meg kövér.


Sajnos az a baj, hogy ettől élete végéig sem fog szabadulni. Testképzavar. Csökkenteni viszont lehet, ha elkezd koplalni, szétsportolja magát, és a végén csak egy csík izom marad belőle.

2019. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, csak egyszerűen nem szereti magát. Én se szeretem magam, és engem se bántottak kiskoromban, pedig régebb még kövér is voltam.
2019. máj. 20. 00:00
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nálam is ez van, én is keresem még a jó "technikát" erre, és próbálok kísérletezgetni mi a jó, hátha nekem sikerül.
2019. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy ha nem szereti magát az mennyire fáj neked és milyen rossz érzést okoz neked ezzel, és, ha már a saját kedvéért nem próbálja meg szeretni magát, legalább a te kedvedért próbálja. Tudom, hogy nagyon nehéz. Mondd el neki, hogy ha nem tudja szeretni magát, az a kapcsolatotokra is romboló hatással van. Meg kell értetned vele, hogy az egy dolog hogy nem szereti most magát, de amíg nem is akarja addig sosem fog sikerülni, viszont a kiegyensúlyozott élet alapköve, hogy szeresse és elfogadja magát. Ami nálam hatásos volt, és segítet önmagam jobb elfogadásában, az az volt, hogy komolyan belenéztem a tükörbe, és azt mondtam: [nevem], szeretlek, elfogadlak, és megbocsájtok neked. Ezt minden nap meg kell csinálni, és ha ennyit mondja magának, akkor az érzése is követni fogja.
2019. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Előző vagyok, kérlek, próbáld meg te is szeretni magad! Ez ugyanolyan fontos, mint hogy a barátnőd szeresse magát. :)
2019. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Gyűlöld te is.
2019. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Egy jó pszichológus segíthet. Vagy pedig ha kövérnek érzi magát, kezdjen el tenni ellene....


Én is utáltam magam, de nem tukmáltam hülyeséggel a pasimat, hanem fogytam 20 kilót. A barátnőd hisztis...

2019. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ohh Akkor olyan mint én. Bár én fogyni akarok de közben félek hogy a mellemből is megy le, azt még szeretem. Szóval hogy lehetnék jó??

Amúgy tényleg próbáld elmagyarázni neki.

Kérdezd meg tőle hogy szerinted ha annyira ronda lennél veled lennék? Tehát próbáld rávezetni.

Vagy finoman közöld vele hogy ha ennyire nem szereti magát változtasson magán, bár ez azért kényes téma mert magamból kiindulva lehet hogy ez inkább rosszul esne és megfordulna a fejemben hogy nem tetszek a barátomnak.

Vagy fogadjatok valamibe hogy ha egy hétig nem mondogat ilyeneket hanem az ellenkezőjét mondja kap valamit és akkor így apránként haladni

2019. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!