Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20-21 éves fiúk! Ti összejönné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-21 éves fiúk! Ti összejönnétek egy 15-16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 03:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
53%
20 évesen még annyira nem gáz, de ha valaki már 23-24 az ne akarjon már egy 16 éves kislánnyal lenni. Az valamilyen szinten gáz is. Teljesen más generáció, teljesen más gondolkodással.
2019. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
54%
más generáció?:DD
2019. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%

Nem hiszem hogy érettség és értelem szempontjából túl sok 15 évessel összeillenék...

22f

2019. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%
pedig szerintem nem sok különbség van egy 16 éves lány és egy 22 éves fiúk közt általánosságban
2019. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
0%
19 vagyok lassan 20 17 éves a barátnőm ő is lassan 18 de elég gyerekesnek tartom . már ez a 2 év is sok szerintem ilyenkor pár év mulva nem számit senmmit de még mindig ott van az a (gyerekkor)
2019. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 October15 ***** válasza:
26%

Lefordítom az 5. válaszát: Olyan nőt / lányt keres akit könnyű kontrollálni.

Pedofília és az éretlen női testek? :D Nem, a pedofil gyerekeket dug nem pedig "éretlen" testű nőket. Pont ez a lényege az egésznek és nem gyerekek alatt nem 13 éves és 363,9 napos lányokat értünk.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: Kizárt. Mondjuk nem 20-21 vagyok hanem 27. A szigorúan elvi lélektani határ 17 de ehhez is igen komoly indokok kellenének. Nem mondom, hogy nem ismerek / ismertem olyan 16-17 éves lányt aki első látásra teljesen jó deal-nek tűnik de ha jobban megismered akkor azért bőven kijön az, hogy nem létezik olyan, hogy "érett 17 éves". :D

2019. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%

#16


>"Pedofília és az éretlen női testek? :D Nem, a pedofil gyerekeket dug nem pedig "éretlen" testű nőket. Pont ez a lényege az egésznek és nem gyerekek alatt nem 13 éves és 363,9 napos lányokat értünk."


Nesze, te szerencsétlen, retardált, agyatlan bohóc:


"Pedophilia, or paedophilia, is a psychiatric disorder in which an adult or older adolescent experiences a primary or exclusive sexual attraction to prepubescent children."

[link]


Tehát mint írtam, a pedofília az éretlen (kamaszkor előtti) >testhez< való vonzódás. Egy női test már nőként, és nem gyerekként néz ki 14-15 évesen, illetve úgy is funkcionál.


Amit a magyar retardáltak kevernek itt a "pedofíliával", az a beleegyezési korhatár:


"The age of consent is the age below which a minor is considered to be legally incompetent to consent to sexual acts. Consequently, an adult who engages in sexual activity with a minor younger than the age of consent cannot claim that the sexual activity was consensual, and such sexual activity may be considered statutory rape."

[link]


Mielőtt hülyeségeket kezdesz beszélni valakiről, jó lenne, ha utána néznél annak, amiről pofázol, mert a valóságban ezért sok helyen gyorsan átrendezik a fogsorodat.

2019. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Megvárnám, amíg nagykorú lesz, ha annyira tetszik.
2019. máj. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
van ország ahol már 16 évtől nagykorú valaki.
2019. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
0%
Javítsatok ki, ha tévedek, de ez már pedofília. Akkor is ha csak pár év van köztetek. Az nem bűn, ha bejön egy 15-16 éves lány na de azért ne essünk túlzásokba.
2019. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!