Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Nektek már volt ilyen?

Egy hete nem találkoztunk. Hétvégén elutazott a csalásjával,előtte meg vírusos beteg volt és nem engedte hogy meglátogassam.

Keress kérdéseket hasonló témában: betegség

máj. 20. 15:40  Privát üzenet  

A válaszok

Hany evesek vagytok?

Mikor otthon laktam es beteg voltam engem sem engedtek szuleim sehova meg nem is szerettek ha jott at valaki,de ha ok akartak menni akkor muszaj volt veluk mennem...

Tole kene megkerdezned hogy megis mire veld ezt.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 20. 15:50 Privát üzenet

Kicsit több infót is adhattál volna. Gondolom kapcsolatban vagytok, de jó lenne tudni pl, hogy mióta, mennyire mély köztetek ez a dolog és hogy előtte volt e konfliktus abból, hogy ki mit érez, vagy ilyesmi?!

Egyébként simán összejöhet egyszerre minden az embernek. Nekem volt hasonló, nem feltétlen kell egyből rá parázni. Maximum arra figyelj, hogy szán-e rád időt. Marhára nem mindegy, hogy valaki a szabadidejét tölti veled, vagy szabadidőt csinál veled azért, hogy veled tölthesse. :)

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 20. 18:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!