Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Nemrég egészen pontosan 19 napja jöttem össze egy bisex fiuval (én hetero vagyok),aki idén a 18at tölti.

Neten ismerkedtünk meg,régóta beszélgettünk aztán találkoztunk. Első csók is volt.

Igazábol mikor megismertem barát zónában tartottam sokáig hiába tetszett mert egy másik fiuval már ismerkedtem és egyiknek se akartam gondot. Nagyon jól elbeszélgettünk akkor mindenről,annyira kedves és nyilt fiú,megfogott. Egy idő után már ugy beszéltünk mintha járnánk pedig nem taliztunk.

Aztán az első randi is jól sikerült,azt követő nap is találkoztunk és akkor is minden oké volt.(A jól sikerült alatt nem azt értem hogy lefeküdtünk xd egyikünk sincs még arra kész ezt meg beszéltük már egyszer)

Aztán eltünt 4 napra nem tudtam mi van,végül kiderült hogy játszott a gépen. Tudtam hogy függő nem lepődtem meg de azért rosszul esett meg beszéltük hogy nem csinál ilyet többet.

Péntek délelött egy kicsit össze vesztünk (azt mondta hülyeségeket irok és zaklatom).

Mondtam hogy ez megbántott. Azt mondta mivel kivsit fel is huztam magam hogy ha megnyugszok megbeszéljük.Mondtam hogy oké.

Aztán eltünt megint.

Azóta nem reagál. Fent van de vagy meg se nézi vagy ha mégis akkor sem ir.


Aggódok hogy valami gondja van, és félek hogy nem vagyok elég neki.

Vagy hogy tul sok. Vagyis hogy csalódott velem kapcsolatban és ezért ilyen 😔



2019. máj. 20. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Itt nem veled van a baj. Alapból nem kezdenék bisex-szel, bocsi, én ilyen maradi vagyok, én is voltam számítógép "függő", de ha valaki érdekel, akkor visszaírok neki, és fontosabb, mint a gép, és örülnék neki, hogy beszélgetni akarnak velem, érdeklődnek, nem azt mondom neki, hogy ne zaklasson már...

Szerintem hagyd a fenébe, ha nem becsül meg.

2019. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Engem az a része nem zavar hogy bisex. Ahogy az sem ha szeret gépezni. Csak azért én is emberből vagyok és jol esne egy kis figyelem...

Lehet nem is bántásból irta hogy zavarom csak viccből. Elég bunkó humorunk van mindkettőnknek xd

Elötte rengeteget és minden féléről beszéltünk ezért fura.

A függőségével pedig tisztában van,csak nincs elég önbizalma h leküzdje s volt már h magát hibáztatta

Erről már az elött is szó esett mielött járni kezdtünk.

Én pedig megmondtam neki hogy segitek leszokni a gépről mert már ő is le akar...csak nem megy neki. 😔


De nem egy településen lakunk,ezért ez nem olyan egyszerű. Kolis vagyok nem mehetek csak ugy oda ahova akarok.

Személyesen minden könnyebb lenne... 😅


Csak az a baj,hogy rosszul esik hogy végre annyi plátói szerelem után találok valakit és mikor kapcsolatban vagyunk akkor kell "futnom utána" :/

2019. máj. 20. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne hibáztasd magad, nem tettél semmi rosszat. Ő az aki nem becsül téged. Eleve érződik hogy gondok vannak a fejében, esélyes hogy a függőségén túl is. Például nem írunk olyat másnak, hogy hülyeségeket ír és zaklat, mikor elvileg fontos nekem és pluszban még járunk is. Te írnál ilyet annak akit szeretsz? Nem, ha rosszul is vagy megmondod normálisan, hogy bocsi, most pihenésre van szükségem, nem vagyok jól. A fiú már most manipulál és bűntudatot ébreszt benned, próbál dróton rángatni, mindezt 19 nap után. Azt próbálja elhitetni, hogy hibás vagy, mikor nem tettél semmi rosszat. Már most úgy érzed hogy nem vagy elég jó, mert a viselkedése és ahogy bánik veled szétzúzza az önképed és az önbizalmad.


Ez már most megmondom, hogy csúnya élménnyé fog alakulni, ezért azt tanácsolnám, hogy minél előbb zárd le vele. Nagyon úgy tűnik hogy mély lelki sebeket fogsz szerezni, ha folytatod vele, és ha sokáig benne maradsz akár tönkre is tehet egy életre.


Ne azért ragaszkodj hozzá, mert nincs más. Nem értékel és semmibe néz, nem érdemelsz ilyen bánásmódot. A másik pedig hogy más életét nem tudod egyengetni, nem tudsz helyette döntéseket hozni és nem is feladatod. Ne engedd hogy úgy nézzenek rád mintha szemét lennél, mert nem vagy az. Rengeteg olyan srác van aki értékelne, hidd el hogy találkozni fogsz ilyennel, de a mostanitól csak fájdalmat kapsz.

2019. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani, de ez a fiú elég nagy tapló lehet. Inkább keress valakit akit komolyan érdekelsz és megbecsül téged.
2019. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!