Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha az egyik fél kiszerett a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél kiszerett a másikból idővel még meenthetö lehet egy kapcsolat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Volt egy szép kapcsolatom de sajnos a problémáim miatt tönkre tettem elég rendesen!

Sokat féltékenykedtem

Nem törödtem vele és ilyesmi dolgok ami miat egyszerüen lezárt magában mindent és ugy pár hónap mulva kiszerett belölem.

Azóta én szenvedek utána

És nem birom vissza szerezni őt.

Hogyan érhetném ell hogy ujra érezzen irántam valamit és valahogy kezdjük ujra ?

Annyi biztos hogy szereti ha törödnek vele és éreztetik hogy fontos és érdeklödnek felöle !

Szóval biztos hogy kellene pár jó tanács hogy hogy adhatnám a tudtára hogy fontos nekem ?

Hogy éreztessem hogy törödök vele ??

Beszélünk a messengeren


2019. máj. 20. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Melegítve csak a töltöttkáposzta jó.
2019. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretted miért féltékenykedtél? Na mindegy fejmosás off...

Ha megutáltattad magadat vele akkor behéz lesz... Közeledj hozzá megint LASSAN. De azt ajánlom hogy momd meg neki hogy tévedtél, és hogy csak azért féltékenykedtél mert nagyon szeretted stb stb... Próba szerencse :) És bízz meg a szerelmedben :)

2019. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Sokat segitettetek. :)
2019. máj. 21. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!