Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy legyek felszabadultabb? ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek felszabadultabb? A kérdésem inkább fiúkhoz szólna, de természetesen a lányok tapasztalatait, véleményeit is szívesen elolvasom.

Figyelt kérdés

Tehát, 5 hónapja vagyok együtt a fiúval, viszont mindig úgy érzem lehetnék jobb is a számára. Tudom hogy nagyon szeret, mindig kifejezi tettekkel és szavakkal egyaránt efelol nincs kétségem, de 5 hónap után is annyira félénk vagyok és őt nem zavarja viszont félek hogy egy idő után unalmas lehet a számára. Valószínűleg az alap természetem ilyen visszahuzodo és félénk de szeretnék rajta változtatni és néha meglepni őt és megmutatni hogy van másik oldalam is. Előre is köszönöm a válaszokat! :)


16/L



2019. máj. 20. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A-K-A-R-A-T-E-R-Ő
2019. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

5 hónap után gondolom már rendszeresen éltek nemi életet.

A szexben is szégyenlős, félénk vagy?

2019. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem volt egy együttlétünk sem. Mindig azt mondom várjunk még vele ő pedig türelmesen vár. :( Nem tudom mikor állok rá majd készen. Legbelül szeretném, de valahogy félek tőle még mindig. Borzalmasan bizonytalan vagyok.
2019. máj. 21. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit jelent neked a felszabadultság?

Nem igazán értem. Ha ő így szeret, akkor miért akarsz megváltozni? Lehet, hogy ha extrovertáltabb lennél, akkor nem is tetszenél neki.

A szex meg majd jön magától. Ha kíván téged, tuti fog majd kezdeményezni.

2019. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van! Túlkomplikáltam, és ő valóban így szeret. Ha problémája lesz velem, esetleg a viselkedésemmel úgyis szólni fog, nagyon remélem :)
2019. máj. 22. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeret téged és ahogy látom nagyon hűséges. Az első előtt mindenképp bizonytalan leszel, de bízz a srácban szép lassan fogja csinálni és nem is lesz annyira rossz. Bízz benne és gyüjts akaraterőt 😊
2019. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. máj. 26. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!