Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöjjek vele? Hogy döntsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele? Hogy döntsem el hogy tetszik-e? 17L

Figyelt kérdés

Vagy egy barátom aki feltűnően jelzi, hogy tetszek neki. Nagy aranyos, kedves viszont én nem tudom hogy érzek iránta.

Volt már korábban olyan, hogy tetszettem vkinek, de ott egyértelműen tudtam, hogy nem akarok vele/tőle semmit.

Nála viszont kétes érzelmeim vannak, és nem szeretném hülyíteni. Tényleg nagyon figyelmes, de nem akarom, hogy csak azért jöjjünk össze, mert én nem tudtam mit akartam, és csak mert miért is ne...

Egy hetet kaptam "eldönteni" es azt mondta bárhogy választok, ő nem fog megsértődni és utálni.

Félek ha most elengedem őt nem fogok találni még egy ilyen srácot (ami persze valószínűtlen), de elhamarkodni se akarom.a döntést, mert én ha eldöntök valamit, akkor beleadok mindent.

Mostanában elég sokat gondolkodtam azon mi lenne ha lenne egy párom, de amikor alkalom adatik, bepánikolok. Elégge lassan haladó típus vagyok. Egy korábbi kapcsolatomból kifolyólag lennem ennire félénk és visszahúzódó, így természetes, hogy nem szeretnék még egyszer csalódni és összetörni.

Aggodalmam szüleimre is kihat, de ez így helyes.

Hogyan jöhetnék rá hogy a fiú tetszik vagy a helyzet hogy tetszem valakinek és így lenne vkim? Nem szeretnék csalódást okozni és csalódni se.

Hétvégén voltunk az első randinkon, amin végig irtóra izgultam. Három napos évfolyamkirándulásra fogunk menni a héten, így ott lesz még egy kis időm gondolkodni.

Segítségeteket és ötleteiket köszönöm!



2019. máj. 21. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom,de szerintem ha ilyenen gondolkodnod kell akkor nem jon be igazan.nekem ha tetszett valaki az rogton tudtam mert megfogott benne valami
2019. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon kedvelem, csak aggódok hogy ezt is túl aggódom, mint mindig mindent...
2019. máj. 21. 00:19
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudod, mit akarsz és itt keresel választ arra, hogyan döntsél.

.

Miért kéne 'párodul', ha nem tudod érzéseidet?

Szexpartner.

Miért kellenél neki igazán, ha határidőt szab érzéseid tisztázására ás a döntésre?

Szexpartner.

.

Mik az igazi érzései annak, aki így állít választás elé: "vagy most, vagy keresek mást!"?

.

Dönts bárhogy, a megbánása döntésed eredményének mindenképp fájdalmas lesz.

2019. máj. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam ilyen helyzetben viszont az egyik barátnőm már igen( többször is ). Ő először nemet mondott a srácnak úgy kb 2 nap gondolkodás után.. De másnap már meg is bánta, mert rá jött hogy marhára tetszik neki. A fiú sokkal másabb lett utána ( rossz értelemben pl sokkal messzebb ült tőle, csak a többi csajjal viccelődik ilyesmik.. ) Kb 4 hónapja egy másik srác is megkérdezte tőle. Ezen is sokat gondolkodott végül igent mondott neki de azóta is csak egy randin voltak és a csaj rá jött hogy nem igazán tetszik neki csak nem akarta ugyan azt mint az elsővel.. Nem tudom mennyit segítettem ezzel gondolom nem sokat de annyit tanácsolnék hogy figyeld meg azt mennyit gondolsz rá nap közben vagy hogy mennyit figyeld nap közben.

Sok sikert a döntéshez!😉

2019. máj. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy 1 hét alatt dönsd el, hogy mit akarsz. Ez nem így működik. Nem lehet így senkit választás elé állítani, ehez idő kell.
2019. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Feküdjetek le, a puding próbája az evés :D

És ha jó az ágyban, miért is ne ? 🤔🤔

És ha nem tetszik, még mindég mondhatod, hogy " kis tigris, mi nem jöttünk össze, történt ami történt, de lépj tovább "

Ennyi :D

2019. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg tetszene, akkor nem lenne kérdés.

Szerintem azzal semmi gond nincs, ha megpróbáljátok, jártok aztán meglátjátok, hogy lesz-e belőle valami.


Csak az lehet gond majd egy idő után, ha te találkozol olyannal, akibe szerelmes vagy és rossz lesz úgy elhagyni őt, hogy lehet, hogy már nagyon beléd szeretett.


Én 25 éves vagyok, már nem megyek bele olyan kapcsolatokba, ahol nem érzem a szerelmet, de 17 évesen még úgyis csak próbálkozik az ember.

Az még a tapasztalatszerzések időszaka.

Csak mondom... úgyis fog jönni egy olyan, akibe szerelmes leszel és akkor neki lesz rossz.

2019. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#3: nem hiszem hogy olyan lenne, normálisnak ismerem

#4: pont ettől félek

#5: én is pont ezt mondtam neki

#6: még csak 17 vagyok nem szeretnék olyan lenni, mint jópár korombeli könnyelmű "nőcske". Keresztény vagyok és egyébként sem vagyok ilyen dolgokra felkészülve. Jelenleg nincs szükségem ilyenekre, van még elég időm.

#7: ertem miről beszélsz... Viszont ha már belevágnék, akkor komolyan venném. Nem egy osztályba járunk és közös óránk is csak a matek van. Általában egész nap nem találkozunk, így elég nehéz. Azonban attól is tartok, hogy a baráti társaságát nem nagyon ismerem. Egyébként kedvelem, aranyos és figyelmes, csak idő kellene? Hozzá kéne szoknom?

2019. máj. 21. 23:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Az időt úgy értem, hogy néha van olyan is, hogy beleszeretünk valakibe, aki először egyáltalán nem tetszett, de elég ritka.
2019. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zsombi55 ***** válasza:
#3 Én is adnák határidőt. Szerintem tök normális az, hogy nem akarja hetekig húzni h végül egy (vagy több) havi várakozás után kiderüljön, hogy mégse.
2019. máj. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!