Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mondjam meg vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kérdésem! kérdése:

Mondjam meg vagy ne?

Figyelt kérdés
Egy meleg boldog párkapcsolatban élek a párom oda meg vissza van értem és tudom hogy nagyon szerelmes de az én érzéseim kezdenek alább hagyni lehet csak az idő miatt? 5 hónapja vagyok együtt vele ...hogy lehetne meg menteni? Mert én is szeretem el hagyni nem szeretném
2019. máj. 21. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni mert nem vagyok meleg. Csak egy tipp. Ha máskor ilyen kérdést írsz akkor ne a tini párkapcsolatokba írj. Felnőtt párkapcsolatok vagy szexualitás a te kategóriád!
2019. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első miért is?? Azétt mert ő meleg? Attól még tini, nem kell a felnőtt párkapcsolatokba, és főleg nem a szexualitásba írnia. Szerintem ezt elmondani neki, nincs értelme. Ne fájdítsd a szívét, ha szereted, és boldogok vagytok. Ha szakítanál vele, akkor mondd el
2019. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez az az idő kb amikor rájön az ember, hogy a rózsaszín köd már nincs meg és csak megszokásból vagy a másikkal.

Lehet, hogy csak túl sokat látjátok egymást. Persze beszéljetek mindennap, de ne találkozzatok mindennap.

Ha meg alapból nem így van,akkor valami kéne, hogy felpezsdítsétek a kapcsolatot, valami változás. Ennek nem kell feltétlenül szakítással végződnie, mert mint mondod, még te is szereted, csak gondolom túl monoton lett.

2019. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

És igen, mindneképpen mond el neki, de persze normálisan, hogy tudja, hogy nem hibás ezért semelyikőtök sem

2019. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A meleget gondolom úgy értette, hogy boldog, szeretetteljes. Ha a nemi identitására vonatkozna, úgy írta volna, hogy boldog meleg párkapcsolatban
2019. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!