Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem fog megbocsátani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog megbocsátani?

Figyelt kérdés
Hülyeséget fogok kérdezni,tudom hogy erre nincs is válasz de mégis feltenném.A barátnőmmel az utóbbi időkben nem volt a legjobb a kapcsolatunk,nagyon közömbös volt velem,olyan volt mintha már egyáltalán nem érdekelném.És én pedig elkezdtem egy másik lánynak irogatni...Nem tudom miért csináltam,el voltam keseredve vagy nemtudom.A lényeg hogy barátnőm meglátta a beszélgetést és nagyon ki van akadva.A kapcsolatunknak már 90%,hogy vége de nagyon sajnálom,hogy ilyesmin kellett átmenjen.Mit mondtok?

2019. máj. 22. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tépelődj! Irány a másik lány! Az elsőnek már savanyú a képe.
2019. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy megbeszélni kellett volna a barátnőddel a dolgokat, nem ráírni egy másik lányra. Most már mondjuk mindegy, de ebből is tanultál legalább. Legközelebb ha valami baj van a kapcsolatodban, kommunikálj a pároddal róla.
2019. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondjuk az sem mindegy, hogy mit "irogattál". Mert tudod, egy sima egyszerű beszélgetéstől ép eszű ember nem fog dobni.
2019. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd már dobni akart, csak nem volt még más helyetted. Lehet titkon azt remélte, hogy így majd te fogsz szakítani, de nem tetted. Meglátta hogy más lánynak írtál és az egója viszont égett.


Ez a kapcsolat már halott volt, de simán szakítanod kellett volna. Nem tudom miket írogattál, de abban még nincs semmi hogy mással beszélgetsz. Ha udvaroltál és kavargattál a másiknak, akkor sikerült a gerinctelen kategóriába esned. Tanulj ebből és ennyi, máskor a barátnőddel beszélj hogy x dolgot érzel és mi lehet az oka.

2019. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is annyira a szakitás bánt,hanem,hogy tényleg nagyon megbántottam,sosem csalt volna meg engem,persze én sem őt de ezt nem érdemelte meg...
2019. máj. 23. 09:54
 6/6 A kérdező kommentje:
A kommenteket pedig köszönöm
2019. máj. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!