Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lány nem akar kapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány nem akar kapcsolatot mert fél hogy elvesziti a maradék barátait?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt és ugy indult hogy barátok leszünk extrákkal de eküzben meg szerettük egymást vagyis én igen ő meg azt mondja.. De nem akar kapcsolatot mert fél tőlük és hogy le kösse magát mert sok barátot igy veszitett el, de nagyon jol éreztük magunkat egymással csak most össze vesztünk mert én nem csak barátság extrákkal akarok lenni hanem egy társ kell akit szerethetek és szeressük egymást és segitsük :( 21 évesek vagyunk. Szerintetek lehet ezzel kezdeni valamit vagy jobb ha beletörődök hogy vége?

2019. máj. 22. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát erőltetni nem tudod és ő nem akar többet. Ez amúgy is elég kifogásnak hangzik, mert miért veszítené el a barátait mikor együtt van valakivel, törődni kell velük továbbra is és akkor nem lesz gond. Szimplán kényelmes ez most neki, ott vagy amikor törődésre van szüksége, de amúgy bármikor lepattinthat, mert nem vagytok együtt.


Mivel te szerelmes vagy, ő pedig nem (teljesen mindegy mit mond, az a lényeg hogy viselkedik, lásd összeveszik veled mert elmondtad az érzéseid), szóval lehet ezt így lassan le kell zárnod. Azt te érzed meddig bírod még, te lesz pont amikor csak egyszerűen egyik napról a másikra el fog dobni, mert összejön valakivel.

2019. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén üres kifogásnak tűnik, fából vaskarikának annak a tükrében, hogy -és jól mondod "ő meg azt mondja"- szeret.

Mintha össze lenne zavarva érzelmileg.

Ismertem egy lányt. Kiakarta élni magát, baratnők, buli. Dobta a pasiját is múlt nyáron értük. Miután mertem szólni, hogy

"bocs hogy élek, de ha már a barátja vagyok akit szeret, és csak bennem bizik, nem lehetne hogy nem egyszavaz, meg csak emoi?"

Ha velük volt ... valtva aludtak egymasnál... ugye beszélni nem tudtunk. Mert, hogy nem azért van buliban, meg baratnővel.

Ugye sejted mi lett a vége? Ráadasul akkor lépte meg amikor bajban voltam.


Ha partner vagy, meg tudta/tudtátok volna oldani hogy mindenki jól járjon.

Jól gondold meg, hogy akarsz e játékszer lenni a polcon!

2019. máj. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!