Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bejön az osztály egyik legcsún...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön az osztály egyik legcsúnyább lánya, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a történet röviden annyi, hogy van egy lány az osztályban, aki, hogy is mondjam, nem a legszebb...

Durván molett alkatú és az arca sem valami szép.

Az osztályban nem nagyon szeretik a viselkedése miatt is, mindenkit alsóbbrendűnek tekint magától. Sokkal érettebbnek gondolja magát nálunk, mivel alig vannak velünk egyidős barátai, inkább felnőttekkel van kapcsolatban. Gondolok én itt az anyukája barátnőire és hasonlók...

De nekem valamiért mégis bejön. De úgy inkább szexuális úton. Itt arra gondolok hogy nagyon durván jó adottságai vannak.


Ilyenkor mi a teendő?

Nem akarom hogy bárki is tudomást szerezzen egy esetleges kapcsolatról, mert az nagyon kínos lenne, az iskola egyik legismertebb diákja vagyok, nem jöhetek össze akárkivel...


Megfogalmazódott bennem a friends with benefits (barátság extrákkal) gondolata is, csak attól félek hogy mivel osztálytársak vagyunk, nagyon rosszul sülne el a dolog...


Hogyan adjam tudtára hogy kívánom, és szívesen eltöltenék vele egy éjszakát?


17/F



2019. máj. 25. 08:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
De egy féreg vagy... Ha tetszik állj elé és mondd meg neki. Vagy füled farkad behúzva ülj a trónodon és maradj egyedül. Utálom az ilyen töketlen pasikat...
2019. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem, nem azt hogy szidj hogy mekkora féreg vagyok :P
2019. máj. 25. 08:52
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, de te nem akarsz vele járni, csak meg akarod ...

Szégyelld magad! Csak arra kéne, de felvállalni, azt már nem, mi?

2019. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Fogadd el, hogy neked a molett csajok is bejönnek, és vállald fel. ha akkora kan vagy, akkor belefér az imidzsedbe. ha az imidzsed fontosabb, mint a csaj, akkor sz*r lehet neked...

Állj elé, és mondd meg neki, hogy tetszik. Legyél nyílt, vagány, vállald fel magad és bátran adj hangot az ízlésednek. Nagyon tévúton jársz, ha azt hiszed, hogy bármi szégyellnivaló van a dologban.


"az iskola egyik legismertebb diákja vagyok, nem jöhetek össze akárkivel..."


Ezt meg csak hiszed. Egy 17 éves kis senki vagy, és senkit nem érdekel 3 napnél tovább, hogy kivel jössz össze. Lágyszi ne kezeld úgy magad, mint valami uralkodót. Egy gimis kanos pulya vagy, semmi más.

2019. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

"Sokkal érettebbnek gondolja magát nálunk, mivel alig vannak velünk egyidős barátai, inkább felnőttekkel van kapcsolatban."


Akkor gondolod egy ilyen kis ficsurral fog lefeküdni?

2019. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Hát a természeted neked se lehet sokkal jobb :D
2019. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Undorító vagy. Remélem se ő, se más nem fekszik veled egy ágyba, legalább addig amig ezt a szánalmas viselkedést ki nem növöd.
2019. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Elolvastam a kérdést. Ez egyszerűen brutál szánalmas. Szerintem sokkal cikibb ilyen egoista p*csnek lenni és ilyen nevetségesén szánalmas kérdés kiírni, mint foglalkozni egy olyan lánnyal, aki bejön, de nem trendi kis plázacica, attól félve, hogy csorba esik a "kemény munkával" kivívott menőségen. Azt tanácsolom, hogy hagyd őt békén, mindketten jobban jártok. Neked megmarad az a "Menő vagyok még mindig, emberek!" című kártyavár érzés, ami ezek szerint mindennél többet ér neked, a lány pedig majd talál egy normális pasit, aki nem ilyen kis sekélyes pojáca. Végül azt tanácsolom, hogy próbálj megváltozni, mert így csak buta plázacicákat fogsz bevonzani, bár sajnos valaki beéri velük is.
2019. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Úgy is ki fog derülni. Mondjuk én ha valakit kívánok, azt nem szégyellem. Vagy ha valaki annyira gáz, akkor nem kívánom. Kalandot szerintem iskolán kívül keress.
2019. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

“az iskola egyik legismertebb diákja vagyok, nem jöhetek össze akárkivel...”

Miért, ki vagy te? Mit tettél le az asztalra, hogy fensőbbrendűnek tarthasd magad másoknál? Egyébként vicces, hogy pont ezt kritizálod az említett lányban.

2019. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!